Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Sony Xperia 10 III XQBT52 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1299 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
2999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1299 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
849 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Ремонт Sony Xperia 10 III терміново, з гарантією

  Незважаючи на якісну збірку і надійних зміцнений корпус, смартфони лінійки Sony Xperia періодично потрапляють в неприємності, і модель з в цьому плані зовсім не виняток. Далеко не завжди в поломках винен власник, іноді причина може ховатися в початковій заводській недоробці. Але як би там не було, поломки в улюбленому гаджеті потрібно усувати, а значить, рано чи пізно вам може знадобитися ремонт sony Xperia 10 III.   Залежно від глибини дії і серйозності неполадки всі відновлювальні процедури можна розділити на кілька різних категорій:  
  1. Легкий ремонт передбачає взаємодію тільки з зовнішніми елементами апарату і його програмним наповненням. По суті, сюди можна віднести всі операції, розраховані на відновлення або заміну деталей корпусу, а також нормалізацію роботи програмного забезпечення. Діагностичні процедури і декоративне оформлення пристрою також потрапляє під цю категорію.
 
  1. Ремонт Середньої Складності включає в себе більш серйозні маніпуляції з проникненням у внутрішнє наповнення пристрою. Яскравим прикладом можна назвати пайку або заміну шлейфів, переустановку екранного або камерного модуля, чистку контактів після намокання і т. п.
 
  1. Складний ремонт Соні Іксперія ц теж розрахований на взаємодію з апаратним наповненням смартфона, однак, на відміну від попереднього пункту, сюди входять операції, що передбачають роботу з системами, без яких робота апарату зовсім неможлива. Сюди входить ремонт або заміна процесора, налагодження або очищення логічної плати та заміна графічного процесора. Варто відзначити, що багато майстерень не приймають на ремонт пристрою з поломками такого рівня складності, тому що далеко не у всіх майстерням є обладнання потрібного типу.
  ремонт Sony Xperia 10 III   Київський салон "Ай-яй-Яй" займається ремонтом мобільних пристроїв вже досить тривалий час, тому у нас є повний набір спеціалізованих інструментів, розрахованих на взаємодію з різними системами мобільних пристроїв всіх існуючих виробників.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту