Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Sony Xperia M2 D2302 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 399 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Sony Xperia M2 (D2302): актуальні варіанти дистанційної консультації

Заміна скла Sony Xperia M2 (D2302) може знадобитися користувачеві смартфона у разі падіння девайса на тверду поверхню або відсутності коректної реакції сенсора на дотик. У будь-якому випадку збій у роботі девайсу викликає у власника тривогу. У зв'язку з цим сервісний центр «Ай-Яй-Яй» пропонує своїм клієнтам можливість отримати попередню консультацію без відвідування нашої майстерні. Для цього Ви можете звернутися за допомогою до нашого онлайн-менеджера або зателефонувати за телефонними номерами, вказаними на офіційному сайті компанії. Необхідну інформацію щодо послуги ремонт Sony Xperia M2 (D2302) готові надати наші експерти, яким Ви можете поставити свої запитання за допомогою: • Вайбер; • Скайпа; • Послуги «зворотний дзвінок». У нас працюють інженери, які мають великий досвід, і чудово знають технічну організацію сучасних смартфонів.   Ремонт Sony Xperia M2 (D2302): замена стекла экрана киев украина фото  

Заміна екрану Соні Xperia M2 (D2302): переваги звернення до нашої майстерні

Сучасні смартфони з різних причин можуть виходити з ладу. У той же час, це не привід зневірятися, тому що фахівці сервісного центру «Ай-Яй-Яй» швидко приведуть до тями Ваш гаджет. Висока швидкість ремонту, чи заміна скла Sony Xperia M2 (D2302) або встановлення нового дисплея, пояснюється не тільки професіоналізмом наших інженерів і використанням передового обладнання. У будь-якому нашому відділенні завжди є необхідний запас оригінальних деталей та якісних копій, що поставляються нам безпосередньо від виробника. Щоб дорога до нас не займала багато часу, ми розмітили свої представництва неподалік станцій метро та зупинок громадського транспорту, а також розмістили детальну інформацію про місцезнаходження наших філій на офіційному сайті компанії в розділі «Контакти».

Ремонт Sony Xperia M2 (D2302)

Перед тим, як розпочати роботу, наш інженер проведе діагностику телефону. Безкоштовна послуга тривалістю не більше 20 хвилин дозволяє майстру встановити причину поломки та виявити приховані несправності. Безперечним достоїнством наданих нами послуг, чи то заміна екрану Соні Xperia M2 (D2302) або ремонт контролера живлення, є надання на встановлені комплектуючі, так само як і на виконані роботи, 3-місячної гарантії.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту