Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Sony Xperia XZ H9436 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1149 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
2849 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Sony Xperia XZ із застосуванням передових технологій

  Заміна скла Sony Xperia XZ є правильним і можливим рішенням, що дозволяє повернути девайсу одночасно функціональність і презентабельний зовнішній вигляд. Не рідко мають місце обставини, в результаті яких смартфон покривається тріщинами, але, при цьому, зберігає свою працездатність. Але навіть при такому положенні справ необхідно звернутися за допомогою до фахівців, так як через невеликі відколи всередину корпусу гаджета потрапляють не тільки частинки пилу, але і волога, поступово руйнує смартфон зсередини.   Професійний ремонт Sony Xperia XZ з економією для свого бюджету ви можете замовити в будь-якій філії мережі сервісного центру «Ай-яй-яй». У розділі "Контакти" на офіційному сайті є вся необхідна інформація щодо місцезнаходження наших представництв в місті Київ і графіка їх роботи. Для того, щоб поїздка до нас не займала багато часу, всі наші майстерні розташовані недалеко від станцій метро і зупинок муніципального транспорту.   Нашими фахівцями застосовується ОСА-технологія, що дозволяє, за допомогою спеціальної плівки, відновити цілісність тачскріна і повернути девайсу втрачену естетику.  

Як можна дізнатися, що необхідна заміна екрану Соні Xperia XZ

  Непосвячений в тонкощі технічної організації смартфона користувач не може самостійно визначити причину несправності гаджета. Будь-який телефон, що потрапляє в руки інженерів сервісного центру «Ай-яй-Яй», проходить діагностичне обстеження. Отримані результати є основою акту технічного стану, який передається клієнту. Таким чином, вже через 20 хвилин з моменту відвідування нашої майстерні ви будете знати, чи потрібна заміна скла Sony Xperia XZ або потрібно встановити на смартфон новий дисплей.   Ремонт Sony Xperia XZ: замена стекла экрана киев украина фото  

Вартість ремонту Sony Xperia XZ: ціни на сайті

  Інформацію щодо того, в яку суму вам обійдеться ремонт девайса, ви можете попередньо отримати, зв'язавшись з нашими майстрами за контактними даними, вказаними на нашому сайті. Там же є прайс-лист з переліком виконуваних нами робіт і їх вартістю. Однак точну вартість таких послуг, як заміна екрану Соні Xperia XZ або ремонт камери озвучує тільки майстер на підставі даних, отриманих під час безкоштовної діагностики девайса.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту