Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Sony Xperia Z1 C6902/C6903 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1549 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
599 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Sony Xperia Zl: швидкий і якісний ремонт в Києві

  Заміна скла Sony Xperia Zl може знадобитися в самий невідповідний момент. Найбільш поширеними причинами поломки є: різкі зміни температури, удар об тверду поверхню і неуважність користувача. У сервісному центрі " Ай-яй-Яй" ми виконуємо заміну скла Sony Xperia Zl із застосуванням дорогого обладнання та інструментів.   Якщо в результаті нещасного випадку на лицьовій поверхні утворилися тріщини і подряпини, щоб поміняти скло Sony Xperia Zl, приходьте в сервісний центр «Ай-яй-яй» на Мінській. Вартість заміни сенсорного скла набагато дешевше, ніж повна заміна екрану.  

Так чи потрібна заміна екрану Sony Xperia Zl?

  Якщо ви і далі будете використовувати пошкоджений гаджет, це може ще більше погіршити його стан. Майстри нашої компанії можуть замінити дисплей Sony Xperia Zl прямо в день звернення протягом декількох годин. Використання запчастин найвищої якості забезпечить тривалу і якісну роботу мобільного пристрою. Також ми завжди надаємо гарантію на виконані роботи.   Щоб зрозуміти, чи потрібна вам заміна екрану Sony Xperia Zl, зверніть увагу на такі ознаки:  
 • сенсор перестав відповідати на команди,
 • з'явилися підозрілі плями і смуги,
 • пропала підсвічування,
 • механічні пошкодження не дають прочитати інформацію з екрану.
  Ремонт Sony Xperia Z1 (C6902/C6903): замена стекла экрана киев украина фото  

Переваги ремонту Sony Xperia Zl в сервісному центрі "Ай-Яй-Яй»

  Звернувшись до нас за ремонтом Sony Xperia Zl, Ви отримаєте такі переваги:  
 • безкоштовна попередня діагностика,
 • гарантія на всі надані послуги,
 • видаємо телефон на підміну,
 • полагодити Sony Xperia Zl можна, використавши ваші деталі, або наші,
 • зручне місце розташування,
 • сайт з актуальними цінами.
  Щоб оформити ремонт Sony Xperia Zl, ви можете підійти в одне з наших відділень, які знаходяться майже в кожному районі Києва. По Україні ми лагодимо техніку за допомогою Нової Пошти. При виникненні будь-яких питань, відразу пишіть в онлайн-чат, ми завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту