Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Sony Xperia ZL C6503 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
2049 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 399 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Sony Xperia ZL: лояльні ціни і зручна форма оплати

  Заміна скла Sony Xperia ZL в сервісному центрі «Ай-яй-Яй» - це хороший шанс відновити презентабельний вигляд і функціональність девайса з вигідною економією для свого бюджету. Пропоновані нами ціни на здійснювані досвідченими інженерами ремонтні роботи приємно дивують своєю доступністю, що підтверджує представлений на офіційному сайті компанії прейскурант.   Звернувшись до найближчого відділення нашої майстерні, ви можете бути впевнені в тому, що через пару годин отримаєте на руки повністю відремонтований гаджет з відсутністю ознак, що вказують на те, що смартфон знаходився в ремонті і розбирався.   Високий рівень нашого професіоналізму підтверджує надана нами гарантія. Згідно з гарантійними зобов'язаннями, якщо ви виявляєте повторну поломку, подальший ремонт Sony Xperia ZL проводиться безкоштовно, хоча в нашій практиці подібних прецедентів раніше не траплялося.  

Заміна екрану Соні Xperia ZL: чи обов'язково проводити діагностику телефону

  Діагностичне обстеження в сервісному центрі "Ай-яй-Яй" є обов'язковою умовою, при чому, дана послуга надається абсолютно безкоштовно. Буквально через 15-20 хвилин вам буде надано звіт щодо технічного стану вашого смартфона, виявлених поломки, а також запропоновані варіанти їх усунення. Перевагою попередньої діагностики є той факт, що клієнту озвучується точна вартість ремонту, яка залишається незмінною.   Прозоре ціноутворення і відповідальне ставлення до взятих на себе зобов'язань завжди залишаються для нас пріоритетом. Крім того, всі виконувані нашими майстрами роботи, такі, як заміна скла Sony Xperia ZL, установка дисплея або профілактика після води - здійснюються із застосуванням якісних деталей, які завжди і з необхідним запасом є на нашому складі.   Ремонт Sony Xperia ZL (C6503): замена стекла экрана киев украина фото  

Основні причини довірити ремонт Sony Xperia ZL нашим майстрам

  Надані нами послуги, будь то заміна екрану Соні Xperia ZL або ремонт динаміка, мають цілий ряд переваг:   * Чесні ціни; * Професійна консультація та безкоштовна діагностика; * Надання гарантії як на виконані роботи, так і на встановлені деталі.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту