Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Tecno Phantom X2 Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану
2249 грн замовити в 1 клік
Заміна батареї
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Tecno Phantom X2 Pro в професійній майстерні

  Заміна скла Tecno Phantom X2 Pro - серйозна процедура, яку дуже складно провести самостійно без професійного обладнання. Якщо на екрані смартфона є тріщини і відколи, зверніться в професійну ремонтну майстерню. Фахівці сервісного центру  "Ай-Яй-Яй" проводять цей вид ремонту кожен день і використовують тільки якісні матеріали.  

Коли потрібна заміна екрану Tecno Phantom X2 Pro?

  Якщо ви помітили сколи і тріщини на своєму телефоні, не відкладайте ремонт Tecno Phantom X2 Pro на потім. Вода та бруд можуть проникнути через розбите скло та призвести до виходу з ладу інших частин вашого смартфона. Заміна екрану Tecno Phantom X2 Pro необхідна, якщо крім тріщин не працює сенсор на екрані, нестабільна підсвічування або на екрані з'являються плями і биті пікселі. Дізнатися, який ремонт потрібно вашому гаджету, заміна екрану або скла, допоможе детальна діагностика нашими майстрами перед ремонтом. Ця послуга займає всього 20 хвилин.   Ремонт Tecno Phantom X2 Pro: Киев, Украина  

Чому варто замовити ремонт Tecno Phantom X2 Pro в сервісному центрі "Ай-Яй-Яй"?

  Сервісний центр  "Ай-Яй-Яй" спеціалізується на заміні скла і екрану, але досвідчені майстри можуть виконати і інший ремонт Tecno Phantom X2 Pro, будь-якої складності. Щоб замовити ремонт в нашому сервісі, вам необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом: написати в онлайн-чат на сайті, зателефонувати за номерами, вказаними на сайті, або особисто звернутися в будь-яку філію майстерні. Переваги Сервісного центру  "Ай-Яй-Яй":  
  • для заміни несправних комплектуючих майстри використовують тільки якісні деталі, які завжди є в наявності;
  • наші фахівці надають гарантію на виконані роботи і встановлені комплектуючі;
  • майстри Сервісного центру  "Ай-Яй-Яй" надають послуги з ремонту телефонів у відділеннях, розташованих по всьому Києву недалеко від метро, тому нас легко знайти.
  Крім того, заміна екрану Tecno Phantom X2 Pro доступна за зниженою ціною завдяки акції «щасливі години». Знижка поширюється на послуги при зверненні в нашу службу з 10:30 до 11:30. Для економії часу ви можете замовити послуги кур'єрської доставки техніки по Києву.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту