Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Tecno Spark Go 2022 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану у зборі
1799 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Tecno Spark Go 2022 в Києві надійно і своєчасно

  Заміна скла Tecno Spark Go 2022 - процедура, яка потребує особливої уваги та навичок, саме тому не кожна майстерня надає таку послугу. Однак в сервісі  "Ай-Яй-Яй" є професійне обладнання та досвідчені фахівці для ефективної заміни скла Tecno Spark Go 2022t. майстри акуратно встановлюють нову деталь, зберігаючи вихідну матрицю.  
Найчастіше заміна скла Tecno Spark Go 2022 потрібно, якщо на передній поверхні є подряпини, тріщини або інші пошкодження, а сам пристрій працює нормально. Вартість цієї процедури набагато нижче, ніж повна заміна дисплея.
 

Коли потрібна заміна екрану Tecno Spark Go 2022?

  Ситуації, коли потрібно замінити екран Tecno Spark Go 2022:  
  • не працює сенсор,
  • видно биті пікселі і мерехтіння на екрані,
  • підсвічування зникла,
  • з'явилися темні плями.
  Якщо вам терміново необхідно замінити дисплей Tecno Spark Go 2022, звертайтеся в сервісний центр "Ай-Яй-Яй". Ми швидко встановимо новий екран, який надасть вашому телефону оновлений вигляд. Ви також отримаєте гарантійний талон на надані послуги.   ремонт Tecno Spark Go 2022: замена стекла, экрана киев украина фото  

Якісний ремонт Tecno Spark Go 2022 в сервісному центрі  "Ай-Яй-Яй"

  Щоб замовити ремонт Tecno Spark Go 2022 достатньо залишити заявку на сайті, зателефонувати за вказаними телефонами або особисто звернутися до будь-якої нашої київської філії. Завдяки тому, що ми знаходимося практично у всіх районах Києва поруч з метро, нас зручно знайти. Крім того, у нас є послуги кур'єрської доставки техніки на ремонт по Києву. Ми проводимо ремонт техніки по всій Україні через Нову Пошту.   Вирішивши відремонтувати Tecno Spark Go 2022 у нас, ви отримаєте:  
  • комплексна безкоштовна діагностика,
  • гарантія на надані послуги,
  • можливість використання ваших запчастин для ремонту,
  • Оперативне обслуговування.
  Крім того, ми надаємо знижки постійним клієнтам, а також інвалідам, студентам і пенсіонерам. Якщо у вас є які-небудь питання, не соромтеся спілкуватися в онлайн-чат, ми завжди на зв'язку і працюємо кожен день!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту