Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Tecno Pova 4 Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1949 грн замовити в 1 клік
Заміна батареї
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Tecno Pova 4 Pro в спеціальній майстерні

  Заміна скла Tecno Pova 4 Pro проводиться кваліфікованими фахівцями на сучасному обладнанні. Попадання вологи, механічні дії, неуважність власника – часто призводять до часткової або повної втрати працездатності гаджета. Скло Tecno Pova 4 Pro підлягає заміні, якщо на ньому є подряпини, відколи або інші дрібні пошкодження. Процедура займає всього кілька годин, так як запчастини завжди є в наявності на власному складі Сервісного центру "Ай-Яй-Яй". Смартфон Tecno Pova 4 Pro, як і будь-який інший гаджет, не захищений від пошкоджень після падінь і системних збоїв. Тому, якщо ви помітили на своєму гаджеті подряпини, відколи та інші дрібні пошкодження, звертайтеся в сервісний центр "Ай-Яй-Яй" для заміни скла Tecno Pova 4 Pro. Майстри Сервісного центру зберігають оригінальну матрицю, тобто екран залишається рідним, і передача кольору буде колишньою.  

Як зрозуміти, що потрібна заміна екрану Tecno Pova 4 Pro?

  Ознаки того, що потрібна заміна екрану Tecno Pova 4 Pro:  
  • наявність плям і битих пікселів;
  • поява смуг на екрані;
  • сенсор реагує із затримкою або взагалі не спрацьовує;
  • проблеми з підсвічуванням.
  Якщо ви помітили хоча б один з цих ознак, необхідна заміна дисплея Tecno Pova 4 Pro. Процедура починається з попередньої діагностики, яка допоможе визначити метод ремонту. Потім за допомогою професійного обладнання старий екран демонтується і встановлюється новий. Після складання смартфон тестується на працездатність. Процес заміни екрану в сервісному центрі  "Ай-Яй-Яй" займає всього кілька годин.   Ремонт Tecno Pova 4 Pro: Киев, Украина  

Ремонт Tecno Pova 4 Pro в сервісному центрі  "Ай-Яй-Яй"

  Чому варто довіряти нашій майстерні?  
  • ми ремонтуємо нові продукти, тому що ми постійно розвиваємося і йдемо в ногу з часом;
  • встановлюємо доступні ціни на ремонт;
  • ми можемо використовувати ваші деталі для ремонту;
  • ми одна з найбільших ремонтних мереж в Києві.
  Ми виконуємо ремонт Tecno Pova 4 Pro для користувачів з усієї України за допомогою транспортної компанії «Нова Пошта». Крім того, наші філії знаходяться в різних частинах Києва і знаходяться недалеко від метро, тому їх легко знайти. Щоб замовити ремонт Tecno Pova 4 Pro, відвідайте будь-який з наших філій особисто або зробіть онлайн-замовлення на сайті.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту