Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Vivo Y76s з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана
2249 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панели
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 1199 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Vivo Y76s в спеціалізованому сервісному центрі

  Заміна скла Vivo Y76s повинна проводитися в спеціалізованій майстерні з використанням відповідного обладнання. У сервісному центрі "Ай-яй-Яй " працюють тільки сертифіковані інженери з великим досвідом по ремонту сучасних смартфонів. Сучасні технології, професійні інструменти і високий рівень кваліфікації наших майстрів дозволяють нам розраховувати тільки на позитивний результат ремонту за адекватною ціною.  

Заміна екрану Vivo Y76s з гарантією якості

  Заміна екрану Vivo Y76s відбувається в сервісі Ай-яй-Яй протягом декількох годин, після чого ми повертаємо відремонтований пристрій і видаємо гарантійний талон на виконані послуги. Якщо протягом гарантійного терміну у вас виникнуть зауваження щодо якості ремонту, наші фахівці усунуть всі помилки в найкоротші терміни. Наші майстри, завдяки своїм навичкам, наявності сучасного обладнання та професійних інструментів, здатні замінити екран в найкоротші терміни. Варто відзначити, що Запчастини для ремонту Vivo Y76s знаходяться на власному складі Сервісного центру. Це значно скорочує час ремонту, оскільки нам не потрібно витрачати час на пошук, замовлення та очікування доставки деталей.   ремонт Vivo Y76s киев украина, замена стекла, экрана  

Як замовити ремонт Vivo Y76s з кур'єрською доставкою по Києву?

  Ремонт Vivo Y76s здійснюється майстрами Сервісного центру "Ай-яй-Яй" за заявками клієнтів в будь-якому з наших відділень в Києві. Всі наші офіси зручно розташовані поруч з великими транспортними вузлами, що робить доступ до нас зручним і швидким. Перед ремонтом фахівець попередньо проведе повну діагностику смартфона. Після ретельної діагностики ви отримаєте необхідну інформацію про причини поломки, терміни ремонту і його вартості. Якщо у вас немає можливості приїхати в наш сервіс особисто, ви можете доставити пристрій в ремонт кур'єром. Додаткову інформацію по ремонту Vivo Y76s можна отримати у нашого менеджера за телефоном, вказаним на сайті компанії. Ми також проводимо консультації через Viber або Skype, а також по електронній пошті. Також ви можете отримати консультацію в онлайн-чаті на сайті або скористатися послугою «зворотний дзвінок».
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту