Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi 14 Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi 14 Pro. Скільки часу триває процедура?

Заміна скла Xiaomi 14 Pro може знадобитися в самий невідповідний момент. Зазвичай це відбувається через удар, різку зміну температури або неуважність власника. Ця процедура вимагає великого досвіду та спеціального обладнання, яке є у сервісному центрі «Ай-яй-яй». Майстри нашого сервісу легко замінять скло Xiaomi 14 Pro, зберігши рідну матрицю. Якщо ви помітили "павутинку" або сколи на дисплеї смартфона, якнайшвидше зверніться до сервісного центру "Ай-яй-яй" для заміни скла Xiaomi 14 Pro. Вартість цієї послуги в рази менша від повної заміни екрану.

Коли вам потрібна повна заміна екрну Xiaomi 14 Pro?

Заміна екрану Xiaomi 14 Pro найчастіше потрібна у таких випадках:
  • підсвічування зникло або працює некоректно;
  • сенсор не реагує на дотик до всього екрана або частково;
  • з'являються темні плями та вертикальні смуги;
  • на дисплеї є биті пікселі.
Не хвилюйтеся, якщо виявили на смартфоні одну або кілька ознак, наведених вище. Досвідчені фахівці сервісного центру «Ай-яй-яй» замінять дисплей Xiaomi 14 Pro з використанням спеціального обладнання та якісних деталей лише за кілька годин. Після ремонту ви отримаєте оновлений смартфон та гарантію якості.   Ремонт Xiaomi 14 Pro: Киев, Украина  

Як замовити ремонт Xiaomi 14 Pro у сервісному центрі Ай-Яй-Яй?

Щоб оформити заявку на ремонт Xiaomi 14 Pro, достатньо зателефонувати до нашого фахівця за вказаними номерами, залишити заявку на сайті або відразу приїхати до найближчого офісу нашого сервіс-центру. Ми знаходимося практично у кожному районі Києва, недалеко від метро, що дозволяє легко дістатися до нас. Ви можете замовити ремонт Xiaomi 14 Pro з іншого населеного пункту, надіславши нам смартфон Новою Поштою. Чому ми?
  • проводимо повну безкоштовну діагностику;
  • пропонуємо заміну телефону на час ремонту;
  • надаємо гарантію на роботи та встановлені запчастини;
  • надаємо кур'єрські послуги по Києву.
Варто зазначити, що у нас щодня діє акція «Щаслива година», яка дозволяє отримати знижку 10% на послуги. Якщо у вас виникли питання, ви завжди можете отримати консультацію онлайн-чат на сайті, ми завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту