Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi 14 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi 14 із збереженням оригінальної матриці

Заміна скла Xiaomi 14 – послуга, яка виконується не у всіх сервісах, оскільки потребує великого досвіду та спеціального набору обладнання. Майстри сервісного центру «Ай-яй-яй» одні з небагатьох, хто має відповідну спеціалізацію та здатні професійно замінити скло Xiaomi 14. Перевагою процедури є збереження рідної матриці та якості зображення. Сучасні смартфони мають досить великі екрани, але, на жаль, саме екран найчастіше страждає під час падіння. Якщо пристрій впустили і на передній панелі з'явилися тріщини, не зволікайте зі зверненням до сервісного центру «Ай-яй-яй» для заміни скла Xiaomi 14. У нашому розпорядженні завжди є всі необхідні матеріали та комплектуючі, завдяки яким ремонт можна провести в найкоротші терміни .

Коли вам потрібна повна заміна екрну Xiaomi 14?

Як правило, заміна екрану Xiaomi 14 потрібна в таких випадках:
  • некоректна робота підсвічування екрану або повна відсутність;
  • темні плями та смуги, що заважають зчитуванню інформації;
  • є биті пікселі;
  • сенсор не реагує на натискання по всьому екрану або в деяких областях.
Завдяки наявності спеціального технічного обладнання ми можемо замінити екран Xiaomi 14 лише за кілька годин. Після ремонту ви отримуєте гарантію на виконані роботи.   Ремонт Xiaomi 14: Киев, Украина  

Як замовити ремонт Xiaomi 14 у сервісному центрі «Ай-Яй-Яй»?

Щоб замовити ремонт Xiaomi 14 у сервісному центрі «Ай-яй-яй», вам достатньо залишити заявку на сайті, зателефонувати нашим менеджерам за наданими номерами або відвідати одну з філій особисто. Наші офіси розташовані практично у всіх районах Києва, недалеко від метро, тому нас легко знайти. Завдяки послугам Нової Пошти ви маєте можливість замовити ремонт Xiaomi 14 з будь-якого міста України. Чому нам довіряють?
  • проводимо безкоштовну діагностику смартфона;
  • видаємо підмінний телефон на час ремонту;
  • надаємо гарантію на виконані послуги та встановлені деталі;
  • ми можемо використовувати свої чи ваші деталі для ремонту Xiaomi 14.
Якщо у вас виникли питання з ремонту Xiaomi 14, напишіть нашому консультанту в онлайн-чаті на сайті, ми працюємо кожен день і завжди раді допомогти!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту