Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi 5 MDI1 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1649 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла  Xiaomi Redmi 5 в сервісному центрі «Ай-яй-яй».

Заміна скла Xiaomi Redmi 5 - процедура досить складна і вимагає особливої ​​уваги майстра. Не в кожному сервісі беруться за такий вид ремонту, як заміна розбитого скла окремо від екрану. Спеціалісти в сервісному центрі «Ай-яй-яй», в свою чергу, практикують цю послугу, для цього в них є спеціальне обладнання та інструменти, а також скло для всіх моделей смартфонів. Хоча процедура непроста, через те, що частина робіт виконується не вручну, а за допомогою спеціального обладнання, час ремонту займає всього кілька годин. Ціна на заміну скла Xiaomi Redmi 5 буде значно дешевше, у порівнянні із заміною екрану.  

Заміна екрану  Xiaomi Redmi 5 в професійній майстерні.

Однією з найпопулярніших послуг сервісного центру «Ай-яй-яй» є заміна екрану Xiaomi Redmi 5. Користувачі часто звертаються до нас після того, як випадково впустили або затопили телефон, через що дисплей перестав працювати належним чином. Для нас це взагалі не проблема. Ми маємо великий досвід, і доступні екрани для всіх моделей Xiaomi, що дає змогу виконувати ремонт за кілька годин. Для цього ми використовуємо найякісніші комплектуючі, які відновлять Ваш смартфон надовго. Після ремонту Ви отримаєте гарантію на виконану роботу та на встановлений екран. За допомогою гарантії, Ви можете звернутися в сервіс, у разі зауважень щодо роботи екрану після його встановлення. ремонт xiaomi redmi 5: замена стекла, экрана киев украина фото

Умови та ціни на ремонт Xiaomi Redmi 5 в Києві.

Умови та актуальні ціни на ремонт Xiaomi Redmi 5, а також інших моделей смартфонів вказані на сайті. Тут Ви знайдете і іншу інформацію:
  • повний перелік ремонтних послуг, які надає сервісний центр «Ай-яй-яй»;
  • номери телефонів, за якими можна отримати детальну консультацію у менеджера;
  • адреси відділеннь, та детальні вказівки про те, як туди дістатися, знаходяться на сайті. Всі майстерні розташовані в пішій доступності від станцій метро;
  • також Ви знайдете більше 1000 щирих позитивних і негативних відгуків від наших клієнтів;
  • перелік усього обладнання, ремонт якого можуть виконати в «Ай-яй-яй».
Для клієнтів з інших міст України, проводимо ремонт гаджетів за допомогою нової пошти. Для замовлення такого виду ремонту, Вам потрібно заповнити відповідну форму на сайті, та дочекатись дзвінка від менеджера.         Ви можете замовити зворотний дзвінок або отримати консультацію в онлайн-чаті в будь-який день тижня.
Оценить

Детальніше

Приховати