Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi9 SE M1903F2G з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
2299 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi 9 SE окремо від екрану

Заміна Xiaomi Mi 9 SE – це видалення верхньої частини екрану та встановлення нового скла. Цю процедуру можна виконати тільки в сервісному центрі, оскільки для цього потрібно спеціальне обладнання. На жаль, не всі майстри здатні виконати цей ремонт. У сервісному центрі «Ай-яй-яй» цей вид ремонту проводять щодня, хоч дана процедура не передбачена виробником. Причини, чому звертаються саме до нас:
 • ми є однією з найбільших мереж сервісних центрів з ремонту телефонів;
 • під час ремонту ми надаємо інший телефон на заміну Вашому, щоб Ви могли залишатися на зв'язку.
 • дуже зручне розташування офісів (ми знаходимося практично у всіх районах Києва, поблизу станцій метро);
 • робимо знижки для постійних клієнтів, а також знижки для інвалідів, студентів, пенсіонерів;
 • щодня з 10:30 до 11:30 діє акція «Щаслива година», яка пропонує Вам можливість скористатися знижкою 10%;
 • робимо ремонт Xiaomi Mi9 SE для клієнтів зі всієї України за допомогою Нової Пошти.

Заміна екрану Xiaomi Mi 9 SE в Києві. 

Процедура заміни екрану принципово відрізняється від заміни скла. Такий ремонт передбачає установку вже готової деталі (модуля дисплея). Але в яких випадках це необхідно? Причин для заміни екрану Xiaomi Mi9 SE може бути декілька:
 • екран частково або повністю не відображає зображення;
 • на екрані з’являються чорні плями і смуги;
 • дисплей частково не працює;
 • Сенсорний екран не реагує на дотик.
Слід зазначити, що такий ремонт як заміна екрану Xiaomi Mi 9 SE займає всього кілька годин. Сервісний центр «Ай-яй-яй» використовує дисплеї найвищої якості. Екрани для всіх моделей смартфонів доступні на нашому власному сервісному складі. Сервісний центр надає гарантію на надані послуги, а також на встановлені компоненти (включаючи екрани). Ви можете скористатися гарантією, якщо у Вас виникнуть зауваження з приводу ремонту.   

Ремонт Xiaomi Mi9 Se: Киев, Украина

Ремонт Xiaomi Mi 9 SE після потрапляння води у пристрій.

Проникнення води в корпус смартфона – ще одна популярна причина, по якій звертаються в сервісний центр. Волога всередині пристрою може призвести до корозії мікросхем і короткого замикання контактів, тому ремонт Xiaomi Mi9 SE після проникнення води є обов’язковим. Якщо волога просочилась в телефон, його необхідно якомога швидше відвезти в сервісний центр, щоб майстер почистив і, при необхідності, замінив пошкоджені деталі.    
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту