Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A23 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану
1599 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A23 - якісний і швидкий ремонт в Києві

  Заміна скла Samsung Galaxy A23 може знадобитися в самий невідповідний момент. Зазвичай пошкодження поверхні екрану викликано банальним падінням, різкою зміною температури і неуважністю власника. Інженери Сервісного центру "Ай-яй-Яй" можуть замінити скло Samsung Galaxy A23 окремо від екрану, зберігши оригінальну матрицю. Виявивши пошкодження передньої панелі, зверніться в сервісний центр «Ай-яй-Яй» на Оболоні для заміни скла Samsung Galaxy A23. У нас є спеціальне технічне обладнання та необхідні матеріали для безпечного ремонту.  

Коли потрібна заміна екрану Samsung Galaxy A23

  Щоб зрозуміти, чи потрібна заміна екрану Samsung Galaxy A23, зверніть увагу на наступні ознаки:  
 • погіршилася підсвічування дисплея,
 • сенсорний екран перестав працювати,
 • з'являються підозрілі плями і смуги,
 • хвилі і биті пікселі ускладнюють перегляд інформації.
  Ви можете швидко замінити дисплей Samsung Galaxy A23 у нашій майстерні. Установка нового екрану займає всього кілька годин, і ми пропонуємо на вибір оригінальні запчастини або якісні копії. Додатково Ви отримаєте гарантію на надані послуги та встановлені деталі.   ремонт Samsung Galaxy A23: замена стекла, экрана киев украина фото  

Де можна замовити ремонт Samsung Galaxy A23?

  Для того, щоб замовити ремонт Samsung Galaxy A23 в нашій майстерні, є кілька варіантів: заповнити форму на сайті, залишити заявку за вказаними телефонами або особисто звернутися до найближчого відділення компанії. Ми знаходимося практично в кожному районі Києва поруч з метро, тому нас легко знайти. Для жителів інших міст України ремонтуємо Samsung Galaxy A23 Новою Поштою. Довіривши нам ремонт Samsung Galaxy A23, Ви отримаєте:  
 • первинна безкоштовна діагностика,
 • гарантія на надані послуги,
 • актуальні ціни на сайті,
 • надійні та якісні матеріали,
 • доставка техніки по Києву кур'єром,
 • можливість використання власних деталей.
  Крім того, у нас діє акція щодня з 10:30 до 11:30, яка дає вам можливість отримати знижку 10%. Якщо у вас є питання, пишіть в онлайн-чат на сайті, ми завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту