Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi Note Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1449 грн
1799 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
2949 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi Note Pro в Києві за доступними цінами.

Заміна скла Xiaomi Mi Note Pro – це послуга, на якій спеціалізуються фахівці в сервісному центрі «Ай-яй-яй». Замовити цей ремонт можна в будь-якому відділенні, які розташовані по всьому Києву. Перше, що зробить майстер, коли смартфон потрапить до нього в руки, це проведе діагностику для визначення причини поломки, а потім приступить до ремонту.  Звернувшись до нашого консультанта в чаті, Ви можете отримати інформацію про вартість послуги заміни скла Xiaomi Mi Note Pro та терміни її виконання. Зручне розташування наших філіалів полегшує доступ до них, а актуальні ціни на послуги - Ви завжди можете знайти на сайті сервісного центру. Отримати додаткову інформацію можна за телефонами, чотирьох різних операторів, які є на сайті в розділі «контакти», або замовивши зворотній дзвінок (для цього потрібно заповнити відповідну форму на сайті). Також, зв’язатись з нашими операторами можна в месенджерах вайбер, або телеграм.  

Заміна екрану Xiaomi Mi Note Pro за лічені години.

Сучасні смартфони оснащені великим екраном, який дуже чутливий до будь-яких механічних впливів. Пошкодження дисплея – досить часте явище. Падіння та удари призводять до часткової або повної втрати працездатності пристрою, наприклад:
  • Підсвічування працює з перебоями, або не працює зовсім;
  • Сенсор екрану не відповідає на торкання;
  • На екрані з’являються биті пікселі та смуги.
 Для майстрів в сервісному центрі «Ай-яй-яй» заміна екрану Xiaomi Mi Note Pro вважається звичайною процедурою, яка займає всього кілька годин, та не викличе труднощів. Ремонт Xiaomi Mi Note Pro: замена стекла экрана киев украина фото

Гарантія на ремонт Xiaomi Mi Note Pro.

Ремонт Xiaomi Mi Note Pro повинен проводитися тільки кваліфікованими фахівцями і тільки з використанням спеціального обладнання. Якщо на екрані з’явилися плями, або Ваш смартфон впав у воду, з цими проблемами можна звернутися в будь-яке відділення сервісного центру «Ай-яй-яй». Наші фахівці швидко відновлять працездатність пристрою, а після ремонту - нададуть гарантію на послуги. Також слід зазначити, що ми пропонуємо свої послуги не тільки киянам, а й жителям інших регіонів. Ви можете відправити свій пристрій Новою Поштою та отримати детальну інформацію про цю послугу в будь-який час по телефону або в онлайн-чаті на сайті. Оплата, в такому випадку, здійснюється онлайн на реквізити сервісного центру, або готівкою на пошті, після отримання смартфону накладним платежем. 
Оценить

Детальніше

Приховати