Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi3 (Mi-3s/i) з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн
1399 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
1349 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi3 (Mi-3s/i) після безкоштовної діагностики.

Заміна скла Xiaomi Mi3 (Mi-3s/i) – де бюджетна послуга, яка відновлює цілісність екрану. Найчастіше, дисплей пошкоджується при падінні. Щоб виявити причину більш детально, що може бути набагато складніше, проводиться діагностичне дослідження гаджета. Звичайна причина звернення в нашу майстерню – падіння або удар смартфону, що може призвести до появи плям на екрані або погіршити якість зображення. За статистикою, відсутність зображення може бути пов’язано з пошкодженням кабелю, а також з несправністю самого екрану. Незалежно від того, який фактор визначає несправність Вашого смартфона, наші фахівці не тільки встановлять причину несправності, а й виконають професійний ремонт Xiaomi Mi3 (Mi-3s/i).  

Заміна екрану Xiaomi Mi3 (Mi-3s/i) при появі смуг на дисплеї.

Заміна екрану Xiaomi Mi3 (Mi-3s/i) може знадобитись в таких випадках:
 • Якщо екран телефону не реагує на дотик;
 • Якщо є проблеми з підсвічуванням (мерехтіння, підсвічування з’являється та зникає, або, його немає зовсім);
 • Якщо на екрані почали з’являтись полоси, смуги та биті пікселі.
Досвідченим фахівцям, які проводять щоденно такий вид ремонту, не складе труднощів з’ясувати, в чому проблема. Щоб дізнатися вартість на заміну екрану Xiaomi Mi3 (Mi-3s/i), і першопричину проблеми, необхідно віднести смартфон в будь-яке відділення сервісного центру «Ай-яй-яй». Наші філіали розташовані в багатьох районах Києва, поблизу основних транспортних вузлів, та станцій метро, тому Вам не доведеться витрачати багато часу на дорогу з одного кінця столиці в інший. Ремонт Xiaomi Mi Note 2 (Mi-3s/i): замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Xiaomi Mi3 (Mi-3s/i) з постійною дистанційною консультацією.

На сьогоднішній день, сервісний центр «Ай-яй-яй» активно використовує різні способи допомоги своїм клієнтам. Власники смартфонів можуть отримати всю необхідну консультацію від наших фахівців з приводу ремонту Xiaomi Mi3 (Mi-3s/i). Ви можете зв’язатися з нами одним із наступних способів:
 • Подзвонивши за телефоном. На сайті Ви знайдете номери чотирьох різних операторів.
 • Послуга зворотнього дзвінка, яку можна замовити, заповнивши форму на сайті;
 • Написавши в зручному для Вас месенджері;
 • Спілкуватися з онлайн-консультантом на сайті.
Сервісний центр «Ай-яй-яй» може виконати ремонт Xiaomi Mi3 (Mi-3s/i) будь-якої складності, наприклад:
 • Заміна динаміків чи мікрофона;
 • Повна заміна дисплейного модуля, чи заміна скла Xiaomi Mi3 (Mi-3s/i);
 • Перепрошивка смартфону;
 • Очистка телефону від потрапляння вологи в середину тощо.
Оценить

Детальніше

Приховати