Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi Note 5a MDI6S з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла
849 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1449 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 5a: швидко у Києві.

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 5a – процедура, яку не варто відкладати, оскільки пил і волога можуть просочитися крізь тріщини і пошкодити весь екран. У цьому випадку потрібно буде повністю замінити дисплей. Звичайно, такі дефекти, як тріщини і подряпини, не з’являються самі по собі і часто виникають через необережне поводження з пристроєм, а саме:
 • кидання смартфона на тверду поверхню;
 • використовування його без чохла та захисної плівки;
 • носіння в сумці поруч із ключами та іншими предметами, які можуть подряпати скло;
 • тиск на пристрій (Ви можете випадково сісти або наступити на нього).
 

Як зрозуміти, що необхідна заміна екрану Xiaomi Redmi Note 5a?

Незважаючи на те, що екран захищений стійким до подряпин склом, це все одно крихкий матеріал, який може пошкодити навіть легкий удар, а це може призвести до порушення цілісності матриці. У цьому випадку, потрібна заміна екрану Xiaomi Redmi Note 5a. Таким чином, можна виділити основні «симптоми» несправності дисплея, серед яких:
 • розмитість зображення;
 • зображення плаває або місцями не відображається;
 • поява плям і смужок, які не зникають;
 • не працює підсвічування – «чорний екран» навіть після включення телефону;
 • немає реакції сенсора на дотики.
Порушення цілісності матриці можуть проявлятися по-різному і точно визначити проблему зможе тільки фахівець після повної діагностики. У сервісному центрі «Ай-яй-яй» діагностика безкоштовна  та триває всього 20 хвилин. ремонт xiaomi redmi note 5a: замена стекла, экрана киев украина фото

Як замовити ремонт Xiaomi Redmi Note 5a?

Існує кілька способів замовити ремонт Xiaomi Redmi Note 5a:
 • Особисто завітати в одне із відділень, розташованих у Києві;
 • Замовити виїзд майстра додому чи в офіс, він відремонтує телефон у будь-якому зручному для Вас місці;
 • Відправити Новою поштою, якщо Ви проживаєте не в Києві;
 • Телефон можна відправити кур'єром, який потім також поверне його Вам після закінчення усіх ремонтних робіт.
Хоча сервісний центр «Ай-яй-яй» і спеціалізується на заміні екранів та скла, але й виконує ремонт будь-якої складності. Якщо у Вас виникли проблеми з акумулятором, динаміком чи мікрофоном, або потрібно перепрошити пристрій, напишіть нашому консультанту для запису на діагностику і ремонт Вашого пристрою. Всі види ремонту мають фіксовані ціни та умови, з якими можна ознайомитися на сайті компанії. Цю та іншу інформацію, Ви також можете уточнити по телефону у менеджера або в онлайн-чаті на сайті. Ми завжди на зв'язку і будемо раді відповісти на будь-які запитання.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту