Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi 3s 2016031 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1349 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Redmi 3s за доступними цінами з гарантією якості.

Заміна скла Xiaomi Redmi 3s - це не просто разова процедура, яка дозволяє повернути функціональність та естетику свого гаджета ззовні. За допомогою цієї послуги, Ви значно економите кошти. Адже заміна скла значно дешевше заміни екрану Xiaomi Redmi 3s. Ми пропонуємо своїм клієнтам доступні та прозорі ціни. Як тільки пристрій потрапляє в руки нашого майстра, спеціаліст проводить безкоштовну діагностику мобільного пристрою. Результати оголошуються замовнику із зазначенням вартості ремонту, яка залишається незмінною до завершення робіт. Після виконаного ремонту, замовнику повертається оновлений пристрій, та надається гарантія. Якщо Ваш пристрій виходить з ладу протягом гарантійного терміну з тієї ж причини, відновлювальні роботи будуть надані безкоштовно. Оплата за послуги здійснюється будь-яким зручним для клієнта способом:
  • Готівка;
  • Кредитна карта;
  • Грошовий переказ на банківські реквізити сервісного центру «Ай-яй-яй».
 

Скільки часу займає заміна екрану Xiaomi Redmi 3s?

Звернувшись в сервісний центр «Ай-яй-яй», Вам не доведеться тижнями чекати ремонту телефону. На нашому складі є всі необхідні запчастини для ремонту Xiaomi Redmi 3s, та в нас працюють тільки досвідчені кваліфіковані майстри. Спеціалісту в нашій майстерні знадобиться близько 20 хвилин на безкоштовну діагностику і, за відсутності додаткових несправностей, не більше 2 годин на відновлення гаджета. Тому, з нашою допомогою, розставання з Вашим гаджетом буде недовгим. Скільки коштує заміна екрану Xiaomi Redmi 3s, Ви можете дізнатися на сайті на сторінці Вашої моделі, або написавши нашому консультанту в онлайн-чат. Ремонт Xiaomi Redmi 3s: замена стекла экрана киев украина фото

Що робити, якщо потрібен терміновий ремонт Xiaomi Redmi 3s?

Якщо Ваш гаджет почав виходити з ладу, якість переданого зображення погіршується, на пристрої не працює Wi-Fi, вийшов з ладу сенсор або потрібно замінити скло Xiaomi Redmi 3s, ці проблеми, а також цілий перелік інших типових несправностей, успішно усувають майстри в сервісному центрі «Ай-яй-яй». Ми подбали про те, щоб Ви могли знайти наші відділення якомога швидше, адже всі вони знаходяться біля станцій метро. Щоб замовити ремонт Xiaomi Redmi 3s в сервісному центрі «Ай-яй-яй», зв’яжіться з нашими менеджерами зручним для Вас чином: написавши в онлайн-чат, або месенджерах, чи подзвонивши за телефоном. Також можна замовити зворотній дзвінок, заповнивши форму на сайті.
Оценить

Детальніше

Приховати