Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi Note 9 Pro M2003J6B2G з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1049 грн
1399 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
2149 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 849 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
1199 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 9 Pro у будь-який день тижня.

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 9 Pro  в сервісному центрі «Ай-яй-яй» – це послуга, яку можна зробити незалежно від дня тижня – ми працюємо щодня. Коли може знадобитись дана процедура? Якщо після чергового падіння на екрані Вашого смартфона з’явилися тільки тріщини, повністю міняти дисплей не потрібно. Якщо несправності сенсорного екрана немає і він нормально реагує на дотики, то можна просто замінити пошкоджене скло. Ця процедура не займає багато часу, зазвичай всього за кілька годин Ваш телефон готовий порадувати Вас новим виглядом.

Якісна заміна екрану Xiaomi Redmi Note 9 Pro в сервісному центрі «Ай-яй-яй»

Екран смартфону практично неможливо захистити від пошкоджень якщо він впаде. Зазвичай проблеми з екраном виникають відразу після падіння на тверду поверхню. Якщо на екрані з’являються тріщини і немає реакції на торкання, такий дисплей необхідно замінити. Зміна екрану Xiaomi Redmi Note 9 Pro в сервісному центрі «Ай-яй-яй» не є проблемою. Це процедура, яку наші майстри виконують щодня. замена стекла экрана xiaomi redmi note 8 pro

Як дізнатися, який саме ремонт Xiaomi Redmi Note 9 Pro Вам потрібен?

Щоб точно визначити несправність Вашого гаджета, його необхідно ретельно діагностувати. Фахівці сервісного центру «Ай-яй-яй» безкоштовно проведуть діагностику, знайдуть шляхи вирішення проблеми та проведуть необхідний ремонт Xiaomi Redmi Note 9 Pro. Актуальні ціни на всі види ремонту Xiaomi Redmi Note 9 Pro можна знайти на сайті сервісу. Ось кілька порад, як захистити свій смартфон:
  •          Використовуйте захисний чохол і скло. Ці аксесуари найкраще купувати разом із телефоном. У разі падіння чохол забере частину удару на себе, а скло захистить його від подряпин.
  •         Не беріть телефон у ванну кімнату. Вам навіть не потрібно мочити телефон, щоб нашкодити йому. Іноді досить потрапити у вологе середовище, щоб волога потрапила всередину корпусу.
  •          Не залишайте телефон підключеним до зарядного пристрою на всю ніч і не використовуйте його під час заряджання. Це негативно впливає на акумулятор і призводить до його раннього зносу.
  •          Не розбирайте і не ремонтуйте самостійно свій смартфон. Щоб не пошкодити пристрій, краще відразу звернутися до спеціалістів.
Сервісний центр «Ай-яй-яй» має багато філіалів по всьому Києву, щоб записатися на ремонт у найзручніший для Вас, напишіть в наш онлайн-чат на сайті, або зверніться до оператора по телефону.
Оценить

Детальніше

Приховати