Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi K30 Ultra M2006J10C з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
2099 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 599 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Redmi K30 Ultra справжніми професіоналами в сервісному центрі «Ай-яй-яй»

Заміна скла Xiaomi Redmi K30 Ultra повинна проводитися тільки в сервісному центрі досвідченим фахівцем. Заміна скла самостійно без спеціального обладнання може призвести до ще більших проблем в роботі екрану, ремонтувати які буде складніше і дорожче. Вартість заміни скла в 3-4 рази нижче вартості заміни екранного модуля. Тому при появі тріщин і відколів на екрані смартфона радимо негайно звернутися до фахівця! В сервісному центрі «Ай-яй-яй» працюють тільки досвідчені майстри, які зроблять якісний ремонт розбитого скла всього за кілька годин. 

Заміна екрану Xiaomi Redmi K30 Ultra. Вартість послуги та терміни виконання.

Вартість такої послуги, як заміна екрану Xiaomi Redmi K30 Ultra розміщена на сайті разом з умовами ремонтних робіт. Додаткову інформацію Ви можете отримати у менеджера по телефону. Він детально відповість на всі Ваші запитання та проконсультує з приводу ремонту. На нашому сайті Ви можете отримати інформацію про всі послуги сервісного центру «Ай-яй-яй». Обирайте найзручніший спосіб зв’язку з нами, ми завжди готові Вам допомогти! ремонт Xiaomi Redmi K30s Ultra замена стекла и экрана

Де замовити ремонт Xiaomi Redmi K30 Ultra в Києві?

Фахівці сервісного центру «Ай-яй-яй» виконують ремонт будь-якої складності. Для цього в сервісі є спеціальне обладнання та власний склад запчастин, що скорочує тривалість роботи до мінімуму. Мережа сервісного центру «Ай-яй-яй» має багато відділень, які розташовані практично у всіх районах Києва, в декількох хвилинах від станції метро. На сайті Ви знайдете адреси всіх відділень, є також детальна інструкція, як до нас доїхати, та карти розташування. Вам не обов’язково особисто відвідувати нашу майстрню. Для збереження часу Ви можете замовити послуги кур'єра. Він доставить Ваш гаджет в майстерню для діагностики та усунення несправностей, а після, поверне оновлений гаджет Вам у руки. Також майстер з сервісного центру «Ай-яй-яй» може приїхати до Вас, в зручне для Вас місце, щоб виконати ремонт Xiaomi Redmi K30 Ultra. Для клієнтів з інших міст України пропонуємо скористатись Новою поштою для ремонту Вашого гаджета. В такому випадку оплата буде проводитись на банківську карту, або при отриманні смартфону накладним платежем. Також, щодня діє акція “щасливі години” з 10:30 до 11:30, яка надає змогу отримати 10% на послуги сервісу.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту