Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi Note 10 Pro M2101K6G з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1299 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
2799 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
5699 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
849 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 10 Pro. Чи можливо замінити скло окремо від екрану?

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 10 Pro в сервісному центрі «Ай-яй-яй» займає один день, а точніше, всього кілька годин. Для такого оперативного ремонту сервіс має власний склад запчастин, де зберігаються стекла для всіх моделей Xiaomi. Ви також можете принести всі необхідні запчастини на Xiaomi Redmi Note 10 Pro, а майстер зробить ремонт. Але не намагайтеся відремонтувати самостійно без спеціальних інструментів і обладнання – це може призвести до більш серйозних пошкоджень. Незалежно від виду ремонту, будь то заміна скла Xiaomi Redmi Note 10 Pro, або заміна екрану, Ви отримаєте гарантію на виконану роботу та встановлені деталі, якою Ви можете скористатись, якщо будуть якісь зауваження до ремонту.  

Скільки часу займає заміна екрану Xiaomi Redmi Note 10 Pro в сервісному центрі «Ай-яй-яй»?

Перед виконанням такого ремонту, як заміна екрану Xiaomi Redmi Note 10 Pro, майстер проводить ретельну діагностику смартфона, під час якої можна виявити причину виникнення проблеми. Потім майстер інформує замовника про терміни та вартість майбутнього ремонту, і тільки потім приступає до початку ремонтних робіт. Сама процедура заміни екрану займає всього кілька годин. Детальніше про умови та ціни послуг можна дізнатися на сайті або у менеджера по телефону. Ми також пропонуємо онлайн-консультацію в чаті на сайті. ремонт Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Чому варто замовити ремонт Xiaomi Redmi Note 10 Pro в сервісному центрі «Ай-яй-яй»?

Замовляючі ремонт Xiaomi Redmi Note 10 Pro в сервісному центрі «Ай-яй-яй», Ви отримуєте якісний ремонт у професіоналів, це підтверджують відгуки клієнтів, які Ви можете знайти на сайті. Чому нам довіряють?
  • Ми працюємо з 2012 року і є однією з найбільших мереж майстерень по ремонту смартфонів.
  • Даємо гарантію на виконані роботи, а також на деталі, які були встановлені під час ремонту.
  • У нас багато відділень, розташованих майже у всіх районах Києва.
  • Усі філіали легко знайти та дібратися до них, оскільки всі вони знаходяться поблизу станцій метро.
  • Якщо Ви не маєте можливості особисто завітати до нашої майстерні, ми можемо надіслати до Вас кур’єра, який доставить Ваш пристрій на ремонт, та потім поверне його Вам у руки.
  • Ми ремонтуємо техніку по всій Україні через Нову Пошту. Де б Ви не були, Ви можете відправити свій смартфон на ремонт і отримати його таким же чином.
У нас є сайт з оновленими цінами та умовами на всі види ремонту Вашого смартфона.
Оценить

Детальніше

Приховати