Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi8 SE M1805E2A з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
4299 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi8 SE в Києві та по всій Україні.

Заміна скла Xiaomi Mi8 SE є необхідною процедурою, якщо на поверхні є відколи, подряпини та невеликі тріщини, які не впливають на роботу мобільного пристрою. Найчастішими причинами такої поломки є падіння з висоти, сильний удар, необережність господаря і різкі перепади температури.  Не рекомендуємо довго відтягувати візит до майстра, для уникнення утворення проблем з самим дисплеєм. Краще звертайтесь до професіоналів. Заміна скла Xiaomi Mi8 SE в сервісному центрі «Ай-яй-яй» проводиться на сучасному та дорогому обладнанні, що гарантує надійний та ефективний результат ремонту.  

Коли необхідна заміна екрану Xiaomi Mi8 SE?

Звертайтеся до сервісного центру «Ай-яй-яй» для заміни екрану Xiaomi Mi8 SE у таких випадках:
  • якщо сенсорний екран відповідає з затримкою, або не працює в деяких областях дисплея;
  • нестабільна робота підсвічування;
  • з'явилися різні плями і смужки;
  • утворюються биті пікселі.
Звичайно, Ви можете продовжувати користуватися гаджетом в такому стані. Однак заміна екрану Xiaomi Mi8 SE все одно необхідна, оскільки через щілини можуть проникнути пил і волога, що ускладнить процес ремонту. Заміна екрану займає кілька годин, а по завершенні надається гарантія. ремонт xiaomi mi 8 se: замена стекла, экрана киев фото

Як замовити ремонт Xiaomi Mi8 SE?

Ви можете зв'язатися з нами для ремонту  Xiaomi Mi8 SE через чат на сайті, по телефону, а також відправитися в будь-який найближчий до Вас філіал сервісу особисто. Ми знаходимося практично у всіх районах Києва, всі відділення поруч з метро та їх дуже зручно знайти . Крім того, Ви можете відремонтувати свій гаджет з будь-якої точки України через транспортну компанію «Нова Пошта». Чому варто нам довіряти?
  • ми працюємо з 2012 року;
  • ми ремонтуємо новинки, тому що ми завжди розвиваємося і йдемо в ногу з часом;
  • ми надаємо гарантію на виконані роботи,
  • на нашому сайті є щирі відгуки клієнтів;
  • завжди актуальні умови та ціни на ремонт Xiaomi Mi8 SE.
Довіривши нам ремонт свого мобільного пристрою, Ви можете бути впевнені, що він в руках надійних професіоналів! Наші екрани найвищої якості забезпечують довгий термін служби Вашого гаджета. Крім того, Ви отримаєте безкоштовну діагностику та консультацію в чаті на сайті з будь-яких питань, які Вас цікавлять. Також можна отримати інформацію, подзвонивши за телефонами, які вказані в розділі «контакти», або замовивши послугу зворотного дзвінка.
Оценить

Детальніше

Приховати