Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi Note 3 2015161 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1349 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 3. Коли може знадобитись ця послуга?

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 3 необхідна у випадках, коли поверхня смартфону пошкоджена, але екран працює без перебоїв. Перш за все, мова йде про наявність різноманітних відколів і тріщин, які заважають камфорному користуванню пристроєм. Найчастіше, проблема такого характеру виникає після сильного механічного впливу на пристрій – його падіння або удару. Як тільки виникне така ситуація, Вам варто скористатися нашими послугами. Використовуючи сучасне обладнання, майстер проведе діагностику працездатності мобільного пристрою, та виявить причини несправності та призначить необхідний ремонт. Які терміни виконання заміни скла Xiaomi Redmi Note 3? Професійні фахівці нашої майстерні виконують цю роботу за кілька годин. Щоб залишатися на зв’язку, ми надамо Вам інший телефон під час ремонту.  

Заміна екрану Xiaomi Redmi Note 3 в сервісному центрі «Ай-яй-яй».

Заміна екрану Xiaomi Redmi Note 3 – популярна послуга, яку пропонують усі відділення нашого сервісного центру. Зверніть увагу, що процедура заміни екрану завершується протягом двох годин після того, як гаджет потрапить в руки майстрів. Слід зазначити, що досвідчені фахівці майстерні володіють усіма необхідними навичками для максимально ефективного виконання цього виду робіт. У них є необхідне обладнання для діагностики гаджета, а також професійні інструменти та необхідні деталі, для виконання ремонту в найкоротші терміни та з наданням гарантії. Зверніть увагу, що після ремонтних робіт, на смартфоні не залишається ніяких слідів його розбирання. Ремонт Xiaomi Redmi Note 3: замена стекла экрана киев украина фото

Як замовити ремонт Xiaomi Redmi Note 3?

Замовити ремонт Xiaomi Redmi Note 3 дуже просто. Клієнту необхідно завітати в один з філіалів сервісного центру «Ай-яй-яй». Тут фахівець проведе діагностику, а потім – ремонтні роботи. Зверніть увагу, у випадку, якщо клієнт не в Києві, він може відправити пристрій Новою поштою. Наступного дня, гаджет вже буде в руках спеціаліста. Ще через 1-2 дні Ви отримаєте його в повністю робочому стані. Ми розуміємо, що під час замовлення ремонтних послуг можуть виникнути питання. За консультацією Ви можете звернутися до наших операторів одним із найбільш зручних способів:
  • Зателефонуйте за номером телефону, який Ви знайдете на сайті.
  • Зверніться до менеджера через Viber або Telegram.
  • Подайте заявку онлайн.
  • Напишіть консультанту в онлайн-чаті на сайті.
Вибравши сервісний центр «Ай-яй-яй», Ви залишитеся задоволені як обслуговуванням, так і якістю встановлених деталей.
Оценить

Детальніше

Приховати