Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi Mi-Two M2S з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
799 грн
999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна екрану Xiaomi Redmi Mi-Two M2S – бюджетна послуга по усуненню тріщин на дисплеї.

Заміна скла Xiaomi Redmi Mi-Two M2S дозволяє не тільки швидко відновити зовнішній вигляд екрану після тріщин, але і заощадити гроші. Заміна скла, зазвичай, в 2-4 рази дешевше, ніж заміна всього дисплею. Переваги цієї послуги в тому, що замінюючи лише скло на Вашому смартфоні, Ви зберігаєте оригінальну матрицю, а це означає, що передача кольору і чіткість зображення не будуть втрачені. Також, сенсор екрану не пошкоджується під час ремонту, а значить, чутливість сенсору смартфона залишається незмінною. Ви можете замовити заміну скла Xiaomi Redmi Mi-Two M2S, але тільки в тому випадку, якщо сам дисплей працює нормально. В іншому випадку, екран прийдеться повністю замінити. Перед тим, як призначити необхідний ремонт Xiaomi Redmi Mi-Two M2S, майстер проведе безкоштовну діагностику, яка займе всього 20 хвилин.  

Заміна екрану Xiaomi Redmi Mi-Two M2S в найкоротші терміни.

Смартфони – це гаджети, які, на жаль, можна легко розбити. Падіння з висоти, удар, або потрапляння вологи в пристрій, можуть стати причиною проблем з екраном. Заміна екрану Xiaomi Redmi Mi-Two M2S – це рішення, яке дозволяє Вашому смартфону відновити свою функціональність. У нас є екрани не тільки для моделей Xiaomi, а й для  Samsung, Apple, Huawei, Sony, LG та інших брендів. Сучасні електронні пристрої, наприклад смартфони, складаються з багатьох деталей, а ремонт вимагає високої точності та надійності. Самостійний ремонт часто не вирішує проблему, навпаки, призводить до її погіршення. Звернувшись за допомогою до майстра в сервісний центр  «Ай-ай-ай», Ви зможете отримати якісний ремонт смартфону в найкоротші терміни. Ремонт XiaomiRedmi Mi-Two M2S: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Xiaomi Redmi Mi-Two M2S в сервісному центрі «Ай-яй-яй».

Майстри в сервісному центрі «Ай-ай-ай» виконують ремонт Xiaomi Redmi Mi-Two M2S будь-якої складності. Незначні дефекти - усуваються негайно. У разі більш складних несправностей, майстер виявить терміни виконання роботи після діагностики пристрою. Також, в нас можна скористатися послугами кур’єра, якщо Ви не маєте можливості завітати до нас особисто. Це значно збереже Ваш час. Ціни на ремонт Xiaomi Redmi Mi-Two M2S, як і на ремонт інших смартфонів, можна дізнатися на сайті, або зв’язатися з нашим менеджером в онлайн-чаті, або по телефону. Варто зазначити, що після завершення ремонтних робіт, замовник отримує гарантію.
Оценить

Детальніше

Приховати