Місто:
Мова:
Ремонт планшетів Xiaomi в Києві
Виберіть модель:

Ремонт планшетів Xiaomi Київ при різних поломках: заміна скла, екрану, батареї

Ремонт планшетів Xiaomi Київ потрібний великій кількості користувачів китайських гаджетів, оскільки вони дуже часто страждають від неполадок у налаштуваннях програмного забезпечення. Однак, сертифікований сервісний центр легко усуне такі поломки, застосовуючи спеціальні програматори. Щодо поломок апаратної частини планшетів Xiaomi варто сказати, що моделі цієї техніки хоч і недорогі, але виконані досить якісно. У більшості випадків виникнення проблем з гаджетами тільки неакуратність користувача приводить людей в сервісні центри. Мережа сервісних центрів «Ай-Яй-Яй» пропонує клієнтам виконати якісний ремонт будь-яких поломок в планшетах Xiaomi. Комплектуючі на ці китайські девайси недорогі, в порівнянні з аналогічними запчастинами для популярніших марок техніки, а технічні схеми встановлення деталей у Xiaomi стандартні. Ось чому заміна скла на планшеті Сяомі проводиться лише за пару годин і, при цьому, має доступну ціну.

Де можна замовити послугу заміни скла на планшеті Сяомі?

Враховуючи конструктивну будову екрана планшетів Сяомі, при якому тачскрин не є єдиним блоком безпосередньо з дисплеєм, цілком здійсненна окрема заміна скла на планшеті Сяомі. При цьому сам дисплей залишається "рідним". Однак виробники сьогодні рідко випускають подібні моделі планшетів, тому перед початком ремонтних робіт дуже важливо зробити повну діагностику пошкодженого пристрою. Повна заміна екрану на планшеті Ксіомі в Києві в мережі «Ай-Яй-Яй» проводиться, якщо замінити одне скло не виходить технічно через монолітний екранний модуль пристрою або функціонально через порушення апаратних елементів самого екрану. Якщо замінити скло без втручання в екранний блок можна, інженери «Ай-Яй-Яй», за допомогою професійного обладнання, розбирають зламаний планшет, відклеюють скло, акуратно звільняють дисплей від уламків старого скла, що тріснуло, і роблять поклейку нового сенсорного скла. Всі ці дії робляться швидко, але якісно, щоб жодні елементи планшета не постраждали.

Сервісна заміна екрану на планшеті Ксіомі у Києві в мережі «Ай-Яй-Яй»

Будь-який ремонт планшетів Xiaomi Київ у сервісних центрах «Ай-Яй-Яй» проводиться лише після комплексної діагностики девайсу. Заміна екрану на планшеті Ксіомі виконується нашими фахівцями швидко, оскільки комплектуючі для такого ремонту в сервісі завжди є в наявності і їх не потрібно замовляти і чекати. Якщо на пристрої необхідно замінювати весь екранний блок, попередньо планшет повністю розбирається і знеструмлюється. Це дозволяє уникнути пошкоджень інших компонентів гаджета та подальших збоїв у його роботі. Сервісна заміна екрана планшета Ксіомі завжди закінчується діагностикою, що дозволяє встановити якість проведених робіт і ступінь відновлення функціональності пристрою. Такі правила ремонту в мережі сервісів Ай-Яй-Яй застосовуються до всіх видів техніки від будь-яких виробників.    
 

 

микрофон планшета Сяоми не работает Заміна мікрофона на планшеті Xiaomi Якщо планшет почав тихо записувати звук або під час розмови співрозмовник Вас погано чути, можливо, засмічився отвір для мікрофона, або на планшеті Xiaomi потрібна заміна мікрофона. Часто мікрофон ламається під час падіння пристрою на тверду поверхню або від удару. Такий ремонт зазвичай займає близько 3-х годин.
треснуло стекло камеры на планшете Сяоми Заміна скла камери на планшеті Xiaomi Якою б не була якісна камера на планшеті, вона не зможе робити хороші знімки при пошкодженому склі. Подряпане скло камери буде суттєво впливати на якість знімків. Якщо Ви помітили, що камера не може нормально сфокусуватися – ймовірно, на планшеті Xiaomi потрібна заміна скла камери. Ремонт у такому випадку триває близько 4 годин.
динамик планшета Сяоми не работает Заміна динаміка на планшеті Xiaomi Часто причиною виходу динаміка з ладу є падіння планшета у воду або агресивний фізичний вплив на нього. Заміна динаміка на планшеті Xiaomi зазвичай необхідна, якщо під час розмови по гучномовному зв'язку не чути співрозмовника. Проблема також може виявлятися під час відтворення музики. Тривалість послуги із заміни динаміка – 4-5 годин.
разъем зарядки планшета Сяоми сломался Заміна роз'єму зарядки на планшеті Xiaomi Часто на планшеті Xiaomi необхідна заміна роз'єму зарядки, коли в нього потрапляє вода. Волога на контактах призводить до окислення і пристрій може не заряджатися. Звісно, користуватися таким планшетом практично неможливо і відкладати ремонт не варто. Тим більше, що він проводиться всього кілька годин.
повреждена задняя панель планшета Сяоми Заміна заднього скла, кришки на планшеті Xiaomi Є багато причин для пошкоджень задньої панелі девайсу - падіння, удари, надмірний тиск. Але рішення в такому випадку лише одне – на планшеті Xiaomi потрібна заміна задньої кришки. Незалежно від того виготовлена вона із пластику або зі скла, це не складна процедура, що займає небагато часу. Як правило, ремонт триває 3-4 години.
замена аккумулятора на планшете Сяоми Заміна акумулятора на планшеті Xiaomi Заміна акумулятора на планшеті Xiaomi поверне автономність після зношення джерела живлення. Навіть якщо дотримуватися всіх рекомендацій з експлуатації та зарядки пристрою це не запобігатиме природному зносу батареї і повного заряду з часом вистачає на все менший час автономної роботи. Ремонт триває близько 3-4 годин залежно від конструкції конкретного пристрою.
не работает кнопка на планшете Сяоми Заміна кнопки на планшеті Xiaomi Якщо у вас виникне проблема з чутливістю клавіші, вона не реагує на натискання або спрацьовує мимовільно, то вона пошкоджена. У такому разі усунути несправність може заміна кнопки на планшеті Xiaomi. Під час ремонту майстер розбере пристрій, витягне пошкоджену клавішу та встановить нову. Процедура займає в середньому 3-4 години.
планшет Сяоми заблокирован Розблокування планшета Xiaomi Розблокування планшета Xiaomi призначене для відновлення доступу до функцій девайса в разі втрати доступу до облікового запису Google. Також ми допоможемо, якщо ви забули пароль для розблокування пристрою.
планшет Сяоми промок Чистка планшета Xiaomi після води Чищення планшета Xiaomi після води необхідне якнайшвидше при попаданні вологи всередину корпусу. Вода може завдати серйозних пошкоджень компонентам пристрою. Корозія, що виникає через вологу, руйнує місця паяння. Крім сушіння та чищення необхідно провести діагностику пошкоджень.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на планшеті Xiaomi (екран розбитий, але працює)
от 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея на планшеті Xiaomi (дисплей не показує, дисплей не реагує)
от 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки на планшеті Xiaomi (планшет не реагує на зарядку, не заряджається)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на планшеті Xiaomi (планшет погано тримає заряд, батарея швидко сідає)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на планшеті Xiaomi (співрозмовник не чує)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на планшеті Xiaomi (немає звуку на планшеті)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на планшеті Xiaomi (на задній панелі пішли тріщини)
от 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на планшеті Xiaomi (планшет погнутий, корпус має вм'ятини)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на планшеті Xiaomi (камера не фокусується, камера не працює)
от 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на планшеті Xiaomi (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на планшеті Xiaomi (аудіо-джек не працює, навушники не включаються)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення планшета Xiaomi (планшет зависає, планшет висить на логотипі)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт планшета Xiaomi після води (планшет впав у воду, планшет потонув)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків планшета Xiaomi (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
от 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на планшеті Xiaomi (планшет заблоковано на обліковому записі)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту