Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi S2 M1803E6G з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
749 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
1299 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
349 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Redmi S2 спеціалістами в сервісному центрі «Ай-яй-яй».

Заміна скла Xiaomi Redmi S2 – це проблема, яку можна вирішити, звернувшись до одного з відділень майстерні «Ай-ай-ай». Кваліфіковані фахівці з великим досвідом виконують усі маніпуляції за інноваційною технологією Optical Clear Adhesive. Зауважимо, що при заміні скла, майстер зберігає цілісність та функціональність оригінальних компонентів. На виконання цієї роботи, у фахівця зазвичай йде декілька годин. Така ефективність досягається завдяки наявності на нашому особистому складі оригінальних деталей для даної моделі телефону. В результаті, втрачена функціональність повертається смартфону після завершення ремонту. Своєчасна заміна скла дозволяє захистити дисплейний модуль від механічних пошкоджень і тому заощадити гроші на ремонті.  

Професійна заміна екрану Xiaomi Redmi S2.

Заміна екрану Xiaomi Redmi S2 проводиться кваліфікованими фахівцями сервісного центру «Ай-ай-ай» на високому рівні якості за ціною, яка приємно здивує своєю доступністю. Несправності через низьку продуктивність модуля дисплея - одна з найпоширеніших причин звернення в сервісний центр «Ай-яй-яй». У нас на складі є дисплеї для смартфона цієї моделі, що разом із застосуванням сучасного обладнання та професійних засобів, дозволяє замінити екран в найкоротші терміни. Замовляючі послуги з ремонту для Xiaomi Redmi S2 в нашому сервісному центрі, Ви можете бути впевнені, що отримаєте якісне обслуговування, що підтверджується гарантією. ремонт xiaomi redmi s2: замена стекла, экрана киев фото

Якісний ремонт Xiaomi Redmi S2 в професійній майстерні.

Ремонт Xiaomi Redmi S2 є популярною послугою в сервісному центрі «Ай-ай-ай» у Києві. Клієнти з різними несправностями даної моделі смартфона звертаються за допомогою до наших фахівців. У переважній більшості випадків причиною відвідування одного з наших відділень є несправність окремих компонентів гаджета. Наприклад, якщо мобільний пристрій впаде на тверду поверхню, виникають проблеми з екраном. Крім того, надмірний механічний вплив може пошкодити окремі компоненти (акумулятор, роз’єми, мікрофон, динамік). Користуючись послугами нашої майстерні, Ви можете бути впевнені, що працездатність Вашого смартфона буде відновлена ​​в найкоротші терміни. Всі клієнти, які звертаються до нас за ремонтом Xiaomi Redmi S2, залишаються задоволені кінцевим результатом, адже у нас завжди є якісні запчастини, а ремонтні роботи проводяться на сучасному обладнанні.
Оценить

Детальніше

Приховати