Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi Mix з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1049 грн
1499 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
3049 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1149 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
749 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi Mix в сервісному центрі «Ай-яй-яй» з використанням якісних комплектуючих.

Заміна скла Xiaomi Mi Mix необхідна, якщо при нормальній роботі гаджета на екрані є тріщини, павутиння, осколки та невеликі подряпини. Поміняти скло на Xiaomi Mi Mix допоможуть досвідчені спеціалісти сервісного центру «Ай-Яй-Яй» у Києві. Заміна скла – наша спеціалізація, і ми маємо в цьому великий досвід. Наявність дорогого обладнання гарантує надійний і ефективний результат відновлення зовнішнього виду Вашого пристрою. Наша компанія одна з небагатьох, хто міняє скло, незважаючи на те, що процедура не передбачена виробником. Вартість цієї послуги в 2-4 рази дешевше повної заміни дисплея.  

Коли потрібна заміна скла Xiaomi Mi Mix?

Ваш телефон необхідно віднести до сервісного центру «Ай-яй-яй», якщо:
  • підсвічування зникає, або його немає зовсім,
  • сенсор екрану не реагує на дотик у жодній області, або в деяких;
  • биті пікселі та потіки заважають у використанні гаджета;
  • з'явилися плями і смужки різного розміру.
Заміна екрану в сервісному центрі «Ай-яй-яй», завдяки досвіду професіоналів, займає всього кілька годин. Необхідні деталі та комплектуючі завжди є в наявності. Для заміни дисплею на Xiaomi Mi Mix, необхідно заповнити форму на сайті, зателефонувати за вказаними номерами або звернутися в найближче відділення сервісного центру «Ай-яй-яй», які розташовані по всьому Києву. Ремонт Xiaomi Mi Mix: замена стекла экрана киев украина фото

Чому варто замовити ремонт  Xiaomi Mi Mix в сервісному центрі «Ай-яй-яй»?

Ми працюємо з 2012 року, і за цей період стали однією з найбільших ремонтних мереж. Ремонтуємо Xiaomi Mi Mix в усіх містах України через транспортну компанію Нова Пошта. Для киян можна викликати на кур'єра або замовити виїзд майстра. Довіривши нам ремонт Xiaomi Mi Mix, Ви отримаєте наступні переваги:
  • ціни та умови роботи завжди актуальні, їх можна знайти на сайті;
  • безкоштовна попередня діагностика гаджету, для виявлення причини несправності;
  • можливість використовувати Ваші деталі для ремонту Xiaomi Mi Mix, або сервісні;
  • гарантія на надані послуги. Ви можете скористатись гарантією після ремонту, якщо у Вас будуть зауваження щодо виконаних робіт.
Ми знаходимося практично у всіх районах Києва, всі філіали знаходяться біля метро і їх дуже легко знайти. Для нас, насамперед, орієнтація на клієнта, тому ми завжди на зв’язку, працюємо щодня та завжди відповідаємо на Ваші запити на сайті та повідомлення.
Оценить

Детальніше

Приховати