Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Redmi Новою Поштою

Заміна скла Xiaomi Redmi – процедура трудомістка, що вимагає певних знань та навичок, а також дорогого обладнання, через що багато майстрів за неї не беруться. Але якщо ви випадково пошкодите передню частину пристрою, зверніться до сервісного центру «Ай-яй-яй». Сертифіковані спеціалісти швидко замінять скло Xiaomi Redmi. Майстер акуратно проводить заміну, зберігаючи оригінальну матрицю екрана та всі її властивості. Заміна скла на Xiaomi Redmi зазвичай може бути необхідна з таких причин: раптові перепади температури, випадковий контакт із твердою поверхнею або недбалість користувача. Фахівці сервісного центру "Ай-яй-яй" мають все необхідне обладнання для цього виду ремонту.

Коли вам потрібна повна заміна Xiaomi Redmi?

Найчастіше екран замінюють у таких випадках:
  • сенсор екрана не працює по всій поверхні екрана чи деяких місцях;
  • на екрані з'являються незрозумілі плями та смуги;
  • підсвічування не працює належним чином.
Для вирішення вищевказаних проблем та замовлення послуги заміни екрану Xiaomi Redmi звертайтесь до нашої майстерні. Кваліфіковані інженери замінять екран лише за кілька годин та нададуть гарантію на виконані послуги. Якісні комплектуючі забезпечать вашому пристрою не лише сучасний вигляд, а й довгу роботу пристрою.   Ремонт Xiaomi Redmi: Киев, Украина  

Де в Києві замовити ремонт Xiaomi Redmi?

Ви можете залишити заявку на ремонт Xiaomi Redmi через форму на сайті, зателефонувавши нашим консультантам або особисто в одній з філій мережі сервісних центрів. Ми знаходимося практично в кожному районі Києва, поряд зі станцією метро, що дозволяє легко знайти нас. Замовити ремонт Xiaomi Redmi може мешканець будь-якого міста України, надіславши пристрій нам на ремонт Новою Поштою. Якщо у вас виникли проблеми з улюбленим гаджетом, напишіть нам онлайн-чат на сайті, ми завжди на зв'язку. Консультанти дадуть відповіді на всі ваші запитання. У чому переваги сервісного центру Ай-яй-яй?
  • Ми маємо великий досвід ремонту смартфонів, адже ми працюємо з 2012 року;
  • Ремонтуємо Xiaomi Redmi та інші моделі, виконуємо ремонт будь-якої складності;
  • Ми проводимо безкоштовну діагностику перед тим, як розпочати ремонт.
  • Надаємо гарантію на виконані роботи.
Ми працюємо щодня, тому приходьте до нас і ми допоможемо вирішити проблему у найкоротший термін!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту