Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Microsoft Surface Pro 2 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна екрана
5749 грн
5899 грн
замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 1099 грн замовити в 1 клік
Заміна кнопки Home
от 499 грн замовити в 1 клік
Заміна кнопки увімкнення
от 599 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 749 грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофону
от 599 грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо роз'єму
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна поліфонічного динаміка
от 499 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 799 грн замовити в 1 клік
Заміна фронтальної камери
от 699 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Microsoft Surface Pro 2: якісний сервіс та лояльні ціни по всій Україні

Заміна скла Microsoft Surface Pro 2 - процедура, яка потребує особливого підходу та багаторічного досвіду. Не у всіх майстернях є потрібне обладнання для виконання цієї послуги. Однак сервісний центр "Ай-Яй-Яй" - один з небагатьох, які мають технічне оснащення та досвід, необхідні для заміни скла Microsoft Surface Pro 2. Ремонт проводиться із збереженням оригінальної матриці. Якщо ви виявили тріщини або сколи на екрані, приходьте в сервісний центр "Ай-яй-яй" на Почайній для заміни скла Microsoft Surface Pro 2. Вартість цієї послуги набагато дешевша, ніж вартість повної заміни дисплея.

Коли потрібна заміна екрана Microsoft Surface Pro 2?

Наступні симптоми часто дають зрозуміти, що терміново потрібна заміна екрану Microsoft Surface Pro 2:
 • Сенсор не реагує,
 • плями або смуги різного розміру,
 • биті пікселі заважають нормальній роботі,
 • несправність підсвічування.
Не переживайте, заміна дисплея Microsoft Surface Pro 2 може бути виконана швидко та надійно у нашій ремонтній майстерні. За кілька годин ви отримаєте справний гаджет, який прослужить вам довгі роки. На всі послуги, що ми пропонуємо, надається гарантія. Завдяки використанню найякісніших деталей ви можете бути впевнені, що ваш планшет працюватиме безперебійно протягом тривалого часу.   ремонт microsoft surface pro 2  

Де можна відремонтувати Microsoft Surface Pro 2?

Якщо вам потрібний терміновий ремонт Microsoft Surface Pro 2, ви можете записатися на прийом онлайн або в оператора. Ви також можете відправити планшет на ремонт кур'єром до наших офісів, розташованих практично у всіх підземних районах Києва. В Україні ми ремонтуємо техніку Новою Поштою. Доручивши нам ремонт Microsoft Surface Pro 2, ви отримаєте:
 • Комплексна безкоштовна діагностика
 • гарантія на всі послуги
 • Актуальні ціни
 • Клієнтоорієнтованість,
 • Можливість використання власних запасних частин.
Ми працюємо з 2012 року, і за цей час стали однією з найбільших ремонтних мереж. Якщо у вас виникли питання, поставте їх через онлайн-чат на нашому сайті, і ми допоможемо вам вирішити вашу проблему в найкоротші терміни!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту