Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Microsoft Surface Pro 5 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна екрана
9549 грн
9699 грн
замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 1099 грн замовити в 1 клік
Заміна кнопки Home
от 499 грн замовити в 1 клік
Заміна кнопки увімкнення
от 599 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 749 грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофону
от 599 грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо роз'єму
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна поліфонічного динаміка
от 499 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 799 грн замовити в 1 клік
Заміна фронтальної камери
от 599 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Microsoft Surface Pro 5 у найкоротший термін

Якщо на вашому гаджеті з'явилися дрібні подряпини або сколи, вам може знадобитися заміна скла Microsoft Surface Pro 5. Найчастіше це відбувається через недбале використання, падіння, удари або різкі перепади температури. У сервісному центрі "Ай-яй-яй" у Києві ми можемо безпечно замінити скло Microsoft Surface Pro 5. Ми є однією з небагатьох компаній, що спеціалізуються на заміні скла, оскільки маємо відповідний досвід та необхідне обладнання. Якщо після сильного удару виявиться, що передня панель пристрою розбита, приходьте до майстра сервісного центру "Ай-яй-яй" для заміни скла Microsoft Surface Pro 5. Ця послуга доступна набагато нижче, ніж повна заміна дисплея.

Коли потрібна заміна екрана Microsoft Surface Pro 5?

Найчастіше багато людей не поспішають одразу змінювати екран за наявності механічних пошкоджень. Не варто зволікати з ремонтом, тому що через зовнішні подряпини може потрапити вода та бруд, що значно ускладнить процес відновлення. Дисплей Microsoft Surface Pro 5 слід замінити, якщо:
 • сенсор несправний або взагалі не функціонує,
 • зображення неможливо переглянути через появу різних плям або смуг,
 • на екрані з'являється биті пікселі,
 • Підсвічування сильно погіршилося.
Компетентні спеціалісти сервісного центру «Ай-яй-яй» на Печерську замінять екран Microsoft Surface Pro 5 лише за кілька годин. Ми використовуємо тільки найякісніші запчастини та надаємо гарантію.   ремонт microsoft surface pro 5  

Скільки коштує ремонт Microsoft Surface Pro 5?

Точну вартість та термін ремонту Microsoft Surface Pro 5 можна дізнатися на сторінці моделі на нашому сайті або в одного з наших операторів. Ми також консультуємо онлайн, якщо ви не можете поговорити з нами по телефону. Ми можемо відремонтувати планшет через Нову Пошту із будь-якого міста України. У Києві наші офіси є практично у всіх районах, їх легко знайти, оскільки вони розташовані поряд із метро. Переваги сервісного центру "Ай-яй-яй":
 • Ми направляємо майстри для ремонту Microsoft Surface Pro 5 у зручне для вас місце,
 • Безкоштовна діагностика,
 • ремонт з можливістю використання ваших чи наших запчастин.
 • Ми не відмовляємо у гарантії,
 • Будь-який клієнт може залишити відгук про наш сервіс,
 • Наші ціни та умови на ремонт актуальні.
Ми також проводимо щоденні акції у певний час доби, де ви можете отримати знижку -10% та заощадити гроші. Ми завжди на зв'язку. Приходьте до нас і ми із задоволенням проконсультуємо вас з будь-яких питань!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту