Місто:
Мова:
Ремонт планшетів Microsoft Surface
Виберіть модель:
 

Ремонт планшетів Microsoft Surface у Києві

микрофон планшета Майкрософт не работает Заміна мікрофону на планшеті Microsoft Surface Якщо під час розмови співрозмовник погано Вас чує чи чує сторонні хрипи, шуми, перешкоди, можливо на планшеті Microsoft Surface необхідна заміна мікрофона. Такий ремонт не становить особливої складності. Пристрій розбирається, встановлюється новий мікрофон на місце старого та планшет збирається назад. Як правило, така процедура триває близько чотирьох годин.
треснуло стекло камеры на планшете Майкрософт Заміна скла камери на планшеті Microsoft Surface При пошкодженні захисного скла камери фото і відео, зняті на планшет, стають розмитими, камера працює некоректно, навіть у ручному режимі камери неможливо коректно виставити фокус. Необхідна заміна скла на планшеті Microsoft Surface. Під час ремонтних робіт майстер демонтує прозорий елемент корпусу, що прикриває камеру та на його місце встановить нове скло. Ремонт у середньому займає 3-5 годин.
динамик планшета Майкрософт не работает Заміна динаміка на планшеті Microsoft Surface Ознаками того, що в планшеті Microsoft Surface потрібна заміна динаміка, є погане звучання або відсутність звуку, хрипи, тихий звук. Пошкодження часто виникають при падіннях та залитті пристрою, а також при спробі неакуратно почистити динамік гострими предметами. Триває заміна динаміка не довго, зазвичай ремонт займає близько чотирьох годин.
разъем зарядки планшета Майкрософт сломался Заміна роз'єму заряджання на планшеті Microsoft Surface Заміна роз'єму заряджання на планшеті Microsoft Surface може знадобитися при попаданні вологи. При цьому окислюються контакти та планшет може не заряджатися. Щоб вирішити проблему, необхідно демонтувати пошкоджений елемент та встановити на його місце новий. Такий ремонт займає небагато часу, в середньому це чотири години.
повреждена задняя панель планшета Майкрософт Заміна заднього скла, кришки на планшеті Microsoft Surface Щоб усунути тріщини на задній панелі, на планшеті Microsoft Surface необхідно замінити задню кришку. Сама процедура не складна і є демонтажом пошкодженої деталі за допомогою інструментів і встановлення нової на її місце. Витрати часу при цьому мінімальні – лише 3-4 години в залежності від моделі пристрою та ступеня пошкоджень.
замена аккумулятора на планшете Майкрософт Заміна акумулятора на планшеті Microsoft Surface Щоб повернути автономність, якщо батарея зносилася, необхідно замінити акумулятор на планшеті Microsoft Surface. Майстер під час ремонту розбере пристрій, витягне старе джерело живлення та встановить нове, процедура займає в середньому 3-4 години.
не работает кнопка на планшете Майкрософт Заміна кнопки на планшеті Microsoft Surface Пошкоджена через воду або будь-які інші причини клавіша не реагує на натискання або спрацьовує мимовільно. Щоб відновити нормальну працездатність пристрою, у такому випадку знадобиться заміна кнопки на планшеті Microsoft Surface. Під час ремонту пошкоджену клавішу буде вилучено з корпусу та замінено на нову, ремонт зазвичай займає близько 3-4 годин.
планшет Майкрософт промок Чистка планшета Microsoft Surface після води Щоб усунути несправності, що виникли внаслідок попадання вологи всередину корпусу пристрою і попередити появу нових пошкоджень, потрібне чищення планшета Microsoft Surface після води. Майстер проведе ретельну діагностику, визначить та замінить пошкоджені компоненти.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на планшеті Microsoft Surface (екран розбитий, але працює)
от 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея на планшеті Microsoft Surface (дисплей не показує, дисплей не реагує)
от 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки на планшеті Microsoft Surface (планшет не реагує на зарядку, не заряджається)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на планшеті Microsoft Surface (планшет погано тримає заряд, батарея швидко сідає)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на планшеті Microsoft Surface (співрозмовник не чує)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на планшеті Microsoft Surface (немає звуку на планшеті)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на планшеті Microsoft Surface (на задній панелі пішли тріщини)
от 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на планшеті Microsoft Surface (планшет погнутий, корпус має вм'ятини)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на планшеті Microsoft Surface (камера не фокусується, камера не працює)
от 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на планшеті Microsoft Surface (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на планшеті Microsoft Surface (аудіо-джек не працює, навушники не включаються)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення планшета Microsoft Surface (планшет зависає, планшет висить на логотипі)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт планшета Microsoft Surface після води (планшет впав у воду, планшет потонув)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків планшета Microsoft Surface (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
от 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на планшеті Microsoft Surface (планшет заблоковано на обліковому записі)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту