Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Microsoft Surface Pro 3 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна екрана
8649 грн
8799 грн
замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 1099 грн замовити в 1 клік
Заміна кнопки Home
от 499 грн замовити в 1 клік
Заміна кнопки увімкнення
от 599 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 749 грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофону
от 599 грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо роз'єму
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна поліфонічного динаміка
от 499 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 799 грн замовити в 1 клік
Заміна фронтальної камери
от 599 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Надійна та ефективна заміна скла Microsoft Surface Pro 3 по всій Україні.

Оскільки заміна скла Microsoft Surface Pro 3 є ресурсомісткою процедурою та потребує високої кваліфікації, не всі майстерні беруться за це завдання. Однак фахівці сервісного центру "Ай-Яй-Яй" мають всі відповідні навички та знання і безпечно замінюють скло Microsoft Surface Pro 3 окремо від екрану. При цьому вдається зберегти оригінальну матрицю та перенесення кольорів. Якщо ви виявили тріщини або сколи на передній панелі, рекомендується звернутися до сервісного центру "Ай-яй-яй" на Осокорках для заміни скла Microsoft Surface Pro 3. Вартість цієї послуги в рази дешевша, ніж вартість повної заміни дисплея.

Коли потрібно замінити екран Microsoft Surface Pro 3?

Згідно з практикою, заміна екрану Microsoft Surface Pro 3 найчастіше потрібна в наступних випадках:
 • Несправність підсвічування,
 • Плями та смуги, що заважають зчитуванню інформації,
 • Відсутність реакції сенсора на дотик у будь-якій області,
 • "Хвилі" або пошкоджені пікселі.
У нас є все необхідне обладнання та матеріали для якісної заміни дисплея Microsoft Surface Pro 3. Ремонт займе лише кілька годин, після чого ви отримаєте гарантію на всі роботи.   ремонт планшета microsoft surface pro 3  

Скільки коштує ремонт Microsoft Surface Pro 3 у нашій майстерні?

З прайс-листом на ремонтні роботи Microsoft Surface Pro 3 та умовами їх виконання ви можете ознайомитись на відповідній сторінці сайту, а також уточнити у наших менеджерів за телефоном або у самій філії компанії. У Києві ми розташовані практично у всіх районах поряд із метро, тому нас легко знайти. В Україні ми здійснюємо ремонт Microsoft Surface Pro 3 через Нову Пошту. Чому люди звертаються до нас за ремонтом планшетів?
 • Повна безкоштовна діагностика
 • Гарантія на всі послуги
 • Орієнтація на клієнта,
 • Ми контролюємо ціни на сайті,
 • Здійснюємо кур'єрську доставку по Києву.
Крім того, ми також проводимо щоденну акцію "Щаслива година", яка дає вам можливість отримати знижку 10%. Всі питання, що виникли ви можете поставити в онлайн-чаті на сайті, ви завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту