Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Honor Play5 5g Youth з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія OLED)
3049 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
3649 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 699 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Honor Play5 5g Youth зі збереженням оригінальної матриці

Заміна скла Honor Play5 5g Youth – це послуга, яку надають не всі сервіси, оскільки процедура вимагає від майстра великого досвіду та відповідних навичок. Пошкодження зазвичай викликані різкими перепадами температури, випадковим ударом і необережним використанням. Фахівці сервісного центру «Ай-Яй-Яй» можуть безпечно замінити скло Honor Play5 5g Youth, зберігаючи оригінальність матриці. Виявивши тріщини та відколи на передній панелі, зверніться до сервісного центру «Ай-Яй-Яй» в Києві та замініть скло Honor Play5 5g Youth. Наша майстерня оснащена всім необхідним, в тому числі дорогим обладнанням, адже заміна скла – наша спеціалізація.

Які ознаки того, що необхідна заміна екрану Honor Play5 5g Youth?

«Симптоми», які вказують на необхідність заміни екрану Honor Play5 5g Youth:
  • погіршується підсвічування,
  • з'явилися плями і смуги різного розміру,
  • сенсор не реагує на дотик в будь-якій області,
  • на екрані видно биті пікселі та хвилі.
Як показує досвід, подальше використання пошкодженого смартфона може призвести до більш серйозних пошкоджень. У тріщини легко проникає пил і волога. Наші фахівці можуть замінити дисплей Honor Play5 5g Youth за лічені години, що заощадить Вам багато часу. Після ремонту Ви отримаєте гарантію на виконані послуги та на встановлені деталі. Ремонт Honor Play5 5g Youth: замена стекла экрана киев украина фото

Як замовити ремонт Honor Play5 5g Youth в Києві?

Щоб замовити ремонт Honor Play5 5g Youth в нашому сервісному центрі необхідно заповнити форму на сайті або залишити заявку оператору онлайн-чату на сайті. Ви також можете особисто звернутися до найближчого пункту прийому та здати Honor Play5 5g Youth на ремонт. Ми знаходимося практично у всіх районах Києва поблизу метро, ​​тому Ви можете легко нас знайдете. Також по всій Україні ми ремонтуємо обладнання за допомогою послуг Нової Пошти. Переваги ремонту Honor Play5 5g Youth в нашому сервісі:
  • повна безкоштовна діагностика перед ремонтом;
  • видаємо телефон на підміну;
  • на послуги сервісу надається гарантія;
  • на сайті можна ознайомитись з цінами на послуги майстерні;
  • можливість замовити кур'єрську доставку техніки на ремонт по Києву.
Крім того, ми також можемо виконати ремонт, використовуючи Ваші запчастини, щоб ще більше заощадити Ваш сімейний бюджет. Якщо у Вас виникли питання, сміливо пишіть на сайті онлайн-чаті, ми завжди на зв’язку!
Оценить

Детальніше

Приховати