Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт HTC One M9 Plus OPJA100 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1049 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
949 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла в HTC One M9 Plus протягом декількох годин

  Ми рекомендуємо замінити скло в HTC One M9 Plus або екран, якщо:  
  • Екран має механічні пошкодження, такі як тріщини або відколи;
  • Сенсорне скло не реагує на дотики;
  • Зображення стало розмитим або нечітким;
  • Зображення повністю зникло.
  Ваш гаджет випав з рук і розбився екран, або ви випадково пролили на нього вино і стали свідком шкоди алкоголю? Заміна скла на HTC One M9 Plus в сервісному центрі Ай-Яй-Яй - правильне рішення для відновлення втраченої функціональності вашого гаджета.  
Наші сертифіковані інженери відповідально та швидко вирішують будь-які складні завдання, тому заміна скла на ХТЦ не займе багато часу. Всього за дві години ви отримаєте повністю відновлений смартфон з встановленими новими сенсорами і гарантією роботи.
 

Ремонт HTC One M9 Plus: проблеми з акумулятором

  Найпоширеніша проблема, з якою стикаються фахівці сервісного центру "Ай-Яй-Яй" - неможливість зарядки або швидка втрата заряду акумулятора. Наша безкоштовна діагностика дозволяє максимально точно визначити причину несправності. У багатьох випадках винні наступні несправності:  
  • Несправні контролери живлення;
  • Проблеми з роз'ємом;
  • Термін служби акумулятора добігає кінця.
  Кожна філія сервісного центру Ай-Яй-Яй має власний склад запчастин. Якщо відновити втрачену функціональність не вдається, зношені деталі замінюються на нові, а на ремонт HTC One M9 Plus надається гарантія, як і на встановлені деталі.   Ремонт HTC One M9 Plus: замена стекла экрана киев украина фото  

Професійна заміна екрану HTC One M9 Plus в Києві

  Частина сучасного пристрою, яка найбільш чутлива до механічних пошкоджень - це дисплей. Якщо у вас виникли проблеми, приносьте свій гаджет в представництво найближчого сервісного центру Ай-Яй-Яй. Наші філії розташовані в більшості районів столиці, що в поєднанні зі зручним розташуванням поблизу великих транспортних розв'язок дозволяє оперативно реагувати на звернення. Спочатку буде проведена детальна діагностика пристрою, за результатами якої буде виконана заміна екрану HTC One M9 Plus, а власник отримає безкоштовну консультацію щодо подальшої експлуатації.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту