Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei 5X GR5 KIW-AL10 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна екрану Huawei Honor 5X GR5 - недорого, якісно, швидко

  Заміна екрану Huawei Honor 5X GR5 проводиться в тих випадках, коли на склі присутні тріщини і/або сенсор екрану повністю або частково не реагує на дотик. При цьому, зображення відсутнє або воно є, але з плямами, смугами та іншими дефектами. Якщо з такою проблемою зіткнулися ви - не переживайте! Ми надамо вихід! Наш сервісний центр спеціалізується на наданні послуг по заміні комплектуючих в смартфонах, тому з легкістю буде виконаний ремонт Huawei Honor 5X GR5.   Дана модель має спереду захисне скло, обрамлене рамкою з блискучим покриттям, яка злегка піднята над поверхнею дисплея. Корпус виконаний з пластика, що імітує метал. Основною причиною пошкодження екрану є удар об тверду поверхню. У таких випадках починають з'являтися подряпини і тріщини, а також збої в роботі матриці.   Якщо у вас сталася подібна ситуація, рекомендується не зволікати зі зверненням в сервісний центр. Слід віднести смартфон майстрам, щоб замінити дисплей якомога швидше. Так як дрібна тріщина через деякий час переросте у велику. В результаті не тільки зовнішній вигляд девайса постраждає, але і важливі його внутрішні елементи.   У нас можна замовити таку послугу як заміна дисплея Huawei Honor 5X GR5, а також такі ремонтно-відновлювальні роботи:  
  • установка скла;
  • заміна корпусу;
  • перепрошивка;
  • заміна акумулятора;
  • відновлення або установка нової кнопки Home і ін.
  Ремонт Huawei Honor 5X GR5: замена стекла экрана киев украина фото  

Особливості проведення заміни екрану в Хуавей Хонор 5X GR5

  Досвід і професіоналізм наших співробітників дозволяє нам здійснювати таку процедуру як заміна дисплея Хуавей Хонор 5x GR5, незалежно від того, в якому стані знаходиться гаджет. На якість ремонту впливає попереднє проведення діагностики девайса. Вона здійснюється в нашому сервісному центрі безкоштовно. Огляд дозволяє виявити всі неполадки гаджета і своєчасно їх виправити.   Заміна екрану Хуавей Хонор 5x GR5 проводиться з використанням оригінальних деталей або їх хороших копій. Весь процес майже повністю автоматизований. За рахунок того, що в наявності Є ВСІ ЗАПЧАСТИНИ, вдасться полагодити смартфон в максимально короткі терміни. Вже через 3 години ви зможете забрати свій гаджет. Для зручності власників телефонів, які бажають поміняти вийшли з ладу деталі, ми пропонуємо такі послуги: виклик майстра і виклик кур'єра додому. Крім того, ми приймаємо пристрої від клієнтів, які проживають в будь-якому регіоні України.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту