Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Y3 2018 CAG-L23 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
899 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1649 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Y3 2018 CAG-L23 окремо від екрану в професійній майстерні.

Заміна скла Huawei Y3 2018 CAG-L23 рекомендується, якщо на передній частині пристрою є тріщини, подряпини, відколи, а сам гаджет працює як раніше. На жаль, через те, що процедура не передбачена виробником, не кожна майстерня пропонує таку послугу. Проте, в сервісному центрі «Ай-яй-яй» є спеціальне обладнання для безслідної заміни скла Huawei Y3 2018 CAG-L23. Необхідність в заміни скла Huawei Y3 2018 CAG-L23  може виникнути через різку зміну температури, випадковий удар або порушення правил експлуатації. Фахівці в нашій майстерні спеціалізуються на заміні скла окремо від екрану, зберігаючи оригінальність матриці.  

Коли потрібна заміна екрану Huawei Y3 2018 CAG-L23?

Заміна екрану Huawei Y3 2018 CAG-L23 часто необхідна в таких випадках:
 • проблеми з підсвічуванням;
 • сенсор більше не реагує на дотики;
 • зображення відображається некоректно;
 • на екрані з’являються биті пікселі та плями.
Сертифіковані майстри в сервісному центрі «Ай-яй-яй» за кілька годин замінять екран на Huawei Y3 2018 CAG-L23. Наявність якісних матеріалів гарантує надійний і довговічний результат ремонту. Крім того, ми надаємо гарантію на надані послуги нашим клієнтам. ремонт huawei y3 2018: замена стекла, экрана киев фото

Безпечний ремонт Huawei Y3 2018 CAG-L23 будь-якої складності в сервісному центрі «Ай-яй-яй».

Якщо Ви помітили, що Ваш смартфон пошкоджений, або працює неправильно, зверніться до нашої майстерні для швидкого ремонту Huawei Y3 2018 CAG-L23. Ви можете залишити заявку онлайн, по телефону, та безпосередньо у відділенні компанії. Замовити ремонт Huawei Y3 2018 CAG-L23 з іншого міста України, можна за допомогою Нової Пошти. Переваги ремонту Huawei Y3 2018 CAG-L23 в нашій майстерні:
 • безкоштовна повна діагностика гаджету;
 • надання гарантії якості;
 • ціни та умови на сайті завжди актуальні;
 • професійні поради від майстрів;
 • можливість використовувати Ваші деталі під час ремонту;
 • відправляємо майстра в дорогу для ремонту в зручному для Вас місці;
 • пропонуємо послуги кур’єра по місту. Кур’єр забере Ваш пристрій на ремонт, та поверне його Вам у руки по закінченню усіх процедур, що значно може зекономити Ваш час;
 • надаємо телефон на заміну під час ремонту Вашого.
У нас дуже зручне розташування, ми знаходимося практично у всіх районах Києва, біля метро. Але якщо у Вас немає можливості завітати до нас особисто, задайте свої питання в онлайн-чаті, ми завжди на зв’язку!
Оценить

Детальніше

Приховати