Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Enjoy 20 FRL-AN00 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1449 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Enjoy 20 FRL-AN00 – швидкий та якісний ремонт.

Заміна скла Huawei Enjoy 20 FRL-AN00 в сервісному центрі «Ай-яй-яй» є доволі популярною та доступною для користувачів послугою. При падінні, першим що пошкоджується – це екран пристрою. Але не завжди потрібна повна заміна екрану смартфону. Якщо розбилось скло, а робота дисплею не порушилась, можна лише замінити скло на Huawei Enjoy 20 FRL-AN00. Перевагами цього ремонту є те, що оригінальна матриця залишиться збереженою, а також ця послуга в рази дешевша за повну заміну екрану. Ви можете спробувати відремонтувати телефон самостійно, ризикуючи втратити час, та ще більше пошкодити пристрій. Адже для цього ремонту потрібно спеціальне дороге обладнання, та навички майстрів. В сервісному центрі «Ай-яй-яй» є все необхідне для того, щоб якісно та швидко замінити скло Huawei Enjoy 20 FRL-AN00.  

Заміна екрану Huawei Enjoy 20 FRL-AN00 за результатами діагностики.

Якщо у смартфона розбитий екран, не працює підсвічування, немає зображення, або сенсор не відповідає на дотики, наші майстри проведуть діагностику, щоб визначити причину проблеми. Зазвичай, такі симптоми кажуть про те, що необхідна заміна екрану Huawei Enjoy 20 FRL-AN00. Майстри в сервісному центрі «Ай-яй-яй» у Києві зможуть усунути пошкодження смартфона та замінити розбитий екран на новий. Ціни на послуги можна дізнатися в прайс-листі на нашому офіційному сайті або за телефоном. Наш сервісний центр, крім таких послуг, як заміна екрану Huawei Enjoy 20 FRL-AN00, пропонує й інші ремонтні роботи:
 • заміна скла, а також корпусу;
 • Заміна батареї;
 • Оновлення прошивки;
 • Очистка телефону від вологи;
 • Заміна динаміків або мікрофону;
 • Заміна камери або скла камери тощо.
ремонт huawei enjoy 20 замена стекла

Ремонт Huawei Enjoy 20 FRL-AN00 по всій Україні.

Майстри в сервісному центрі «Ай-яй-яй» можуть виконати ремонт Huawei Enjoy 20 FRL-AN00 будь-якої складності. Щоб оформити замовлення, Вам необхідно буде зв’язатись з нашими менеджерами одним з таких способів:
 • Написати в чаті;
 • Залишити заявку на ремонт можна по телефону, або заповнити форму на сайті;
 • Написати в зручному для Вас месенджері, або на електронну пошту.
Для замовлення ремонту в сервісному центрі «Ай-яй-яй», клієнти з іншого міста України можуть скористатись послугами Нової пошти. При оформленні ремонту таким чином, оплата за роботу можлива на банківську картку, або накладним платежем при отриманні оновленого пристрою.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту