Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Y3 2017 CRO-L02 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
849 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1349 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Y3 2017 CRO-L02 якісно та за бюджетними цінами.

Заміна скла Huawei Y3 2017 CRO-L02 – це послуга, яку не слід плутати із заміною екрану. Вона виконується, зазвичай, в таких ситуаціях:
  • на екрані смартфону з’являються тріщини або «павутинка»;
  • сенсор по всій поверхні працює нормально;
  • зображення на екрані відображається коректно.
У цій ситуації немає необхідності міняти весь екран, а для відновлення ідеального вигляду досить замінити скло, зберігаючи оригінальний дисплей. Це рішення забезпечує стабільну якість зображення та реакцію на дотик. Крім того, ми використовуємо скло найвищої якості, тому Ви можете бути впевнені, що екран Huawei Y3 2017 CRO-L02 буде таким же міцним, як і до його падіння.  

Заміна екрану Huawei Y3 2017 CRO-L02 в спеціалізованій майстерні.

Заміна екрану Huawei Y3 2017 CRO-L02 є більш радикальним ремонтом, ніж заміна скла, і проводиться тільки в тому випадку, якщо розбитий сам екран. Це може бути викликано падінням пристрою, ударами та вологістю. Ми не рекомендуємо самостійно розбирати пристрій і міняти екран. Без спеціальних навичок та інструментів це може призвести до нових невдач. Сервісний центр «Ай-яй-яй» спеціалізується на даному виді ремонту. На нашому складі є всі необхідні деталі у наявності, а майстри мають величезний досвід. Завдяки цим перевагам, заміна екрану Huawei Y3 2017 CRO-L02 пройде максимально швидко та якісно. Ремонт Huawei Y3 2017: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Huawei Y3 2017 CRO-L02 в сервісному центрі «Ай-яй-яй». Ціни, умови та відгуки.

Ремонт Huawei Y3 2017 CRO-L02 в сервісному центрі «Ай-яй-яй» включає і інші послуги, такі як заміна акумулятора, ремонт корпусу, камери, мікрофона або динаміку. Серед послуг нашого сервісу, Ви знайдете багато інших ремонтів, завдяки яким Ваш смартфон відновить повну працездатність. Пам’ятайте, що на наші послуги надається гарантія. На нашому сайті, Ви також можете знайти відгуки про ремонт Huawei Y3 2017 CRO-L02 в нашому сервісі та дізнатися ціну та умови обслуговування. Переваги замовлення ремонту в сервісному центрі «Ай-яй-яй»:
  • Ми працюємо з 2012 року, та є однією з найбільших мереж сервісних центрів з ремонту портативної техніки;
  • Перед ремонтом проведемо діагностику Вашому приладу, для визначення необхідного ремонту;
  • Пропонуємо послуги кур’єра по місту;
  • Надаємо знижки для постійних клієнтів, та щодня проводимо акцію з 10:30 до 11:30, скориставшись якою, Ви матимете можливість отримати знижку 10%. 
Оценить

Детальніше

Приховати