Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei P50 SD888 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
2099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
5549 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
949 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
799 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei P50 SD888 окремо від екрану в сервісному центрі «Ай-яй-яй».

Заміна скла Huawei P50 SD888 – дуже популярна послуга серед користувачів смартфонів. Дисплей телефону дуже крихкий, тому достатньо одного необережного руху, щоб Huawei P50 SD888 впав, а екран розбився. Сервісний центр «Ай-яй-яй» в Києві виконує ремонт такого типу пошкоджень з 2012 року, і має великий досвід у цій сфері. Ми орієнтуємося в першу чергу на швидкість та якість. Наша пропозиція включає як послугу заміни скла окремо від екрану, так і заміну дисплея в цілому. Вид ремонту завжди залежить від характеру пошкодження. Якщо скло тріснуло, але сам екран працює як раніше, можна замінити лише скло, і не потрібно буде міняти весь дисплейний модуль. Однак, якщо Ви помітили, що зображення змінилось, на екрані з’явились плями, заміна екрану Huawei P50 SD888 неминуча.  

Як проходить заміна екрану Huawei P50 SD888?

Перш ніж замінювати екран Huawei P50 SD888, майстер проводить діагностику пристрою, щоб переконатися, що екран несправний. Тільки після передачі інформації про результати огляду власнику смартфону, і його згоди на назначені ремонтні роботи, майстер приступить до роботи. Заміна екрану Huawei P50 SD888 в нашій майстерні не займе більше 3-з годин. Після усунення несправностей, фахівець проводить певні тести, щоб переконатися, що екран працює правильно, і тільки після цього, гаджет повертається користувачеві. Також, спеціаліст надасть гарантію на ремонт, якою Ви зможете скористатись, при виникненні зауважень щодо наданих послуг. ремонт Huawei P50 замена стекла и экрана

Ремонт Huawei P50 SD888 в найкоротші терміни.

Ми знаємо, як важко залишатися на зв’язку, тому ми звели час на ремонт Huawei P50 SD888 до мінімуму. Завдяки постійній наявності запчастин на власному складі, нам не доводиться замовляти та чекати доставки запчастин, що суттєво впливає на швидкість ремонту. Які переваги замовлення ремонту в сервісному центрі «Ай-яй-яй»?
  • Можемо виконати ремонт Huawei P50 SD888 будь-якої складності ( від заміни деталей, до вирішення проблем з програмним забезпеченням);
  • Проводимо безкоштовну діагностику;
  • Пропонуємо кур’єрську доставку по Києву, для збереження Вашого часу;
  • Є можливість замовити виїзд майстра. Майстер приїде в зручне для ,Вас місце, та проведе ремонт Huawei P50 SD888;
  • Ремонтуємо новинки, тому що завжди розвиваємось.
Всі ціни та умови ремонту вказані на сайті, при виникненні додаткових питань, сміливо пишіть нашому консультанту в онлайн-чат!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту