Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Mate XS 2 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Mate XS 2 з доставкою по Україні

Заміна скла Huawei Mate XS 2 – наша спеціалізація. Зазвичай, ця послуга потрібна в тих випадках, коли скло на екрані покрилося тріщинами після падіння або іншого пошкодження смартфона. І якщо робота самого екрану не порушена (сенсор працює, зображення відображається коректно, немає чорних крапок і битих пікселів), то достатньо замінити скло Huawei Mate XS 2. Як одні з небагатьох майстерень, ми виконуємо цю складну процедуру. Саме тому ми пропонуємо послуги з ремонту не лише у Києві, а й по всій Україні. Пристрій доставляється за допомогою Нової Пошти. Дізнатися докладніше про цю послугу можна у відповідному розділі сайту та одразу оформити замовлення, заповнивши спеціальну форму. Після цього з вами зв'яжеться менеджер, щоб прийняти замовлення, уточнити деталі та відповісти на всі запитання. При цьому оплатити ремонт можна на картку після завершення ремонту або одразу після отримання пристрою на пошті.

Заміна екрану Huawei Mate XS 2 після безкоштовної діагностики

Заміна екрану Huawei Mate XS 2 здійснюється лише після повної діагностики гаджета. Після того, як майстер встановить причину поломки та погодить із власником пристрою вартість та терміни ремонту, він може приступати до ремонтних робіт. Після встановлення нового екрана майстер перевіряє його роботу і лише потім збирає смартфон. Хоча ми використовуємо найякісніші екрани, після завершення ремонту ви отримуєте гарантію на деталь та виконану роботу. Заміна екрану Huawei Mate XS 2 займає близько 2 годин. Така швидкість обумовлена тим, що на складі запчастин завжди є екрани для всіх моделей смартфонів Huawei та інших пристроїв.   Ремонт Huawei Mate XS 2: Киев, Украина  

Ремонт Huawei Mate XS 2 у центрі Ай-Яй-Яй. основні переваги

Ось кілька причин, з яких варто замовити ремонт Huawei Mate XS 2 у центрі «Ай-яй-яй»:
  • ми є однією з найбільших мереж майстерень ремонту смартфонів, планшетів, ноутбуків та іншої техніки;
  • виконуємо навіть найскладніший та унікальний ремонт;
  • майстри мають безліч навичок та великий досвід роботи;
  • ми працюємо лише з професійним якісним обладнанням;
  • ми працюємо з 2012 року, а це означає, що ми маємо великий досвід ремонту різних смартфонів;
  • наша клієнтська база налічує понад 30 000 клієнтів, чиї відгуки також можна знайти на сайті.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту