Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei GR5 2017 KII-L21/L22 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
849 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1349 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei GR5 2017 KII-L21/L22 якісно та швидко в Києві.

Заміна скла Huawei GR5 2017 KII-L21/L22 проводиться в майстерні, коли інші елементи не пошкоджені. Якщо в результаті механічного впливу порушується цілісність передньої панелі, і це не впливає на дисплей, можна замінити тільки скло. При такому ремонті зберігається оригінальна матриця, а якість зображення залишається колишньою. Така процедура не передбачена виробником, тому мало хто її виконує. Але сервісний центр «Ай-яй-яй» має все необхідне дороге обладнання та інструменти, а майстри мають відповідний досвід, для успішного проведення даного виду ремонту.  

Коли потрібна заміна екрану Huawei GR5 2017 KII-L21/L22?

Заміна екрану Huawei GR5 2017 KII-L21/L22 – друга за популярністю послуга серед клієнтів сервісного центру «Ай-яй-яй». Екран, іноді, страждає від механічних впливів не менше, ніж скло. Якщо Ви зіткнулись з викривленням зображення, плямами чи смугами на екрані, відсутністю реакції сенсора на дотики, чи іншими дефектами, які заважають користуватись пристроєм, скоріш за все, дисплей пошкоджено, і його потрібно якнайшвидше замінити. У нас є всі деталі в наявності, навіть екрани для всіх моделей смартфонів, тому, заміна екрану Huawei GR5 2017 KII-L21/L22 буде виконана якнайшвидше. Ремонт Huawei GR5 2017: замена стекла экрана киев украина фото

Професійний ремонт Huawei GR5 2017 KII-L21/L22 в сервісному центрі «Ай-яй-яй».

Сервісний центр «Ай-яй-яй» виконує будь-які складні ремонтні роботи, будь то заміна екрану, скла, акумулятора чи мікрофона, або інший ремонт Huawei GR5 2017 KII-L21/L22. Низькі ціни, досвідчені професіонали та мінімальний термін виконання, дозволили нам відремонтувати смартфон Huawei GR5 2017 KII-L21/L22 для тисяч клієнтів. Наші переваги:
  • Безкоштовна діагностика. Спеціаліст, перед початком ремонту, проведе детальну діагностику Вашого приладу, яка займає 15-20 хвилин, та за допомогою якої можна виявити всі сховані пошкодження, та визначити необхідний ремонт.
  • Бездоганна якість роботи. Для нормальної роботи Huawei GR5 2017 KII-L21/L22, ми використовуємо тільки якісні запчастини від перевіреного постачальника.
  • Ремонт на професійному обладнанні. Наші філіали оснащені всім необхідним для якісного ремонту Huawei GR5 2017 KII-L21/L22.
  • Економія Вашого часу. Для збереження часу, пропонуємо скористатись послугами кур’єра по місту, або замовити виїзд майстра в зручне для Вас місце для проведення ремонту.
Оценить

Детальніше

Приховати