Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Nova Y91 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Nova Y91 без заміни рідної матриці

Заміна скла Huawei Nova Y91 – це послуга, яка допоможе відновити початковий вигляд пристрою без додаткових витрат. Якщо скло на смартфоні розбилося після падіння, зверніться до сервісного центру Ай-яй-яй. Цей ремонт не передбачає заміни матриці, а значить, якість зображення, перенесення кольорів, робота сенсора та інші властивості оригінального екрану будуть збережені. Умовою такого ремонту є екран смартфона.

Заміна дисплея Huawei Nova Y91. Умови та вартість послуги

Вартість та термін заміни екрану Huawei Nova Y91 можна уточнити, проконсультувавшись у фахівців в онлайн-чаті на сайті або по телефону. Менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання щодо заміни дисплея Huawei Nova Y91. Слід зазначити, що з метою економії ми не рекомендуємо робити ремонт самостійно. Втручання у внутрішні компоненти пристрою без спеціальних інструментів та навичок може призвести до додаткових пошкоджень, що спричинить додаткові витрати на ремонт Huawei Nova Y91.   Ремонт Huawei Nova Y91: Киев, Украина  

Ремонт Huawei Nova Y91 у сервіс-центрі Ай-Яй-Яй

Ми ремонтуємо телефони Huawei з самого початку їхнього існування, ці телефони заслуговують на якісне обслуговування. Будь-яке пошкодження, яке може статися з цими телефонами, буде усунуто спеціалістами сервісного центру «Ай-Яй-Яй». Ми замінюємо механічно пошкоджені деталі, такі як скло та задня панель, акумулятори, чистимо та ремонтуємо телефони після попадання вологи всередину. Накопичений за роки роботи досвід дозволяє усунути практично всі несправності та полагодити Huawei Nova Y91 в найкоротші терміни. Чому варто звернутися до сервісного центру «Ай-яй-яй»?
  • маємо великий досвід ремонту смартфонів будь-якої моделі, тому що працюємо з 2012 року;
  • є велика клієнтська база;
  • при ремонті видаємо телефон замість вашого, щоб ви могли залишатися на зв'язку;
  • пропонуємо послуги кур'єра по Києву, що значно заощадить ваш час;
  • ми можемо відремонтувати Huawei Nova Y91, навіть якщо ви з іншого міста України за допомогою Нової Пошти.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту