Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Nova 8 SE з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія OLED)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
уточнити замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна скла камери
уточнити замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Nova 8 SE надійно та в найкоротший термін.

Заміна скла Huawei Nova 8 SE – послуга, яку може запропонувати далеко не кожна майстерня, оскільки це вимагає високої кваліфікації та наявності спеціальних інструментів. Сервісний центр «Ай-яй-яй» оснащений дорогим обладнанням, яке дозволяє безслідно замінити скло на смартфоні Huawei Nova 8 SE. Наші досвідчені фахівці одні з небагатьох, хто займається роздільною заміною скла, зберігаючи оригінальність матриці.  Найчастіше, заміна скла Huawei Nova 8 SE потрібна в тих випадках, коли на поверхні екрану є тріщини, подряпини, відколи, а сам смартфон працює справно. У нас завжди є запасні частини та необхідні матеріали для ремонту, в наявності на власному складі.  

Чому може знадобитись заміна екрану  Huawei Nova 8 SE?

Найпоширенішими причинами заміни екрану Huawei Nova 8 SE є такі дефекти:
  • немає реакції сенсора на торкання по всьому екрану, або в деяких місцях;
  • наявність битих пікселів на екрані;
  • спотворення зображень на дисплеї;
  • підсвічування не працює частково або повністю.
Заміна екрану Huawei Nova 8 SE повинна проводитись в спеціалізованому сервісному центрі, досвідченими майстрами. Фахівці в сервісному центрі «Ай-яй-яй» встановлять новий екран за кілька годин і нададуть гарантію. Найякісніші деталі забезпечують безперебійну роботу пристрою протягом багатьох років. Ремонт Huawei Nova 8 SE: Киев, Украина

Як можна замовити ремонт Huawei Nova 8 SE сервісному центрі «Ай-яй-яй»?

Домовитись про ремонт Huawei Nova 8 SE в нашій майстерні можна кількома способами: через оформлення заявки на сайті, по телефону за вказаними номерами, або доставивши пристрій в найближчий філіал сервісу. Ми знаходимось близько до метро, майже в усіх районах Києва, тому нас легко знайти. Ремонтуємо Huawei Nova 8 SE по всій Україні через транспортну компанію «Нова Пошта». Віддавши нам на ремонт Huawei Nova 8 SE, Ви отримаєте:
  • повну діагностику смартфону, яка займає не більше 20-ти хвилин, та є повністю безкоштовною;
  • кур'єрську доставку по Києву, що значно заощадить Ваш час;
  • можливість використовувати Ваші запчастини під час ремонту;
  • професійну допомогу та постійну консультацію;
  • завжди актуальні ціни на сайті.
Також ми проводимо щоденну акцію Happy Hour, яка дає можливість отримати знижку 10%, та ще більше заощадити на ремонті. Якщо у Вас виникли питання, сміливо задайте їх в онлайн-чаті на сайті, ми завжди на зв’язку!
Оценить

Детальніше

Приховати