Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei V10 BKL-AL20 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1399 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
1749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei V10 BKL-AL20 з гарантією якості.

Заміна скла Huawei V10 BKL-AL20 проводиться в таких випадках:
  • на екрані з’явились тріщини,  «павутинка», осколки, але робота смартфону не порушена;
  • дисплей повністю відображає зображення, але є жовті плями;
  • скло сильно розбито, але на екрані немає чорних плям і смуг.
Ці ознаки говорять про те, що сам дисплей не пошкоджений, а для усунення тріщин, досить замінити скло окремо від всього дисплею. На заміну скла Huawei V10 BKL-AL20, а також на інші послуги сервісного центру «Ай-яй-яй» надається гарантія. Це означає, що якщо у Вас є зауваження щодо якості роботи після встановлення нового скла, то Вам слід зв’язатися з нами, і майстер виправить всі недоліки безкоштовно. 

Заміна екрану Huawei V10 BKL-AL20 на власні деталі.

Заміна екрану Huawei V10 BKL-AL20 можлива не тільки з деталями сервісу, а й з привезеними замовником. Хоча в сервісному центрі «Ай-яй-яй» є власний склад запчастин для термінового ремонту, ми також ремонтуємо телефони з власними деталями клієнта. Заміна екрану Huawei V10 BKL-AL20 може знадобитись а таких випадках:
  • З’явились помилки в роботі сенсора;
  • Видно биті пікселі та плями на екрані;
  • Перебої в роботі підсвічування.
Вартість заміни екрану Huawei V10 BKL-AL20 «на власні дані» можна уточнити у менеджера такими способами:
  • Подзвонивши за телефонами, які є на сайті;
  • Написати в онлайн-чаті;
  • Відвідати один з філіалів сервісного центру у Києві;
Менеджер надасть детальну консультацію та відповість на всі Ваші запитання. Ремонт Huawei Honor V10: Киев, Украина

Швидкий та якісний ремонт Huawei V10 BKL-AL20.

Оскільки найпоширенішим пошкодженнями сучасних смартфонів є поломка екрану, клієнти сервісного центру «Ай-яй-яй» можуть скористатися послугами заміни скла або замінити дисплей повністю. Також ми усуваємо вплив вологи на внутрішні деталі смартфону, замінюємо пошкоджені мікросхеми, вирішуємо програмні помилки. Ми демонструємо, що ремонт Huawei V10 BKL-AL20 не повинен бути пов’язаний з тривалим періодом очікування. Ми намагаємося виконати роботу в найкоротші терміни, адже для цього майстри мають величезний досвід, а також всі необхідні деталі та комплектуючі. Будь-який вид ремонту буде проводитись після проведення детальної діагностики пристрою. Ця послуга займає всього 20 хвилин. За цей час спеціаліст виявить всі проблеми зі смартфоном, та назначить необхідні оновлюючі роботи.  І після згоди клієнта о термінах та вартості ремонту, майстер приступає до роботи.
Оценить

Детальніше

Приховати