Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei P40 51095EHY з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1799 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei P40 51095EHY - відновлення зовнішнього виду при розбитому склі.

Заміна скла Huawei P40 51095EHY необхідна у випадках, коли на поверхні є подряпини, тріщини та відколи, але мобільний пристрій продовжує справно працювати. Причини несправності смартфона можуть бути різними: необережне ставлення, погодні умови (переохолодження або перегрів), випадкове падіння на тверду поверхню, або удар пристрою. Заміна скла Huawei P40 51095EHY може допомогти лише в тому випадку, якщо немає проблем з екраном (сенсор відповідає на дотики як раніше, немає проблем з підсвічуванням, немає плям та смуг на екрані). В сервісному центрі «Ай-яй-яй» працюють тільки досвідчені майстри, які виконують такий ремонт щодня. Адже для цього є все необхідне обладнання та навички.  

Коли може знадобитись заміна екрану Huawei P40 51095EHY?

Якщо окрім розбитого скла, Ви виявили на екрані биті пікселі, плями, не працює підсвічування або сенсор, всі ці несправності говорять про необхідність заміни екрану Huawei P40 51095EHY.  При першій появі тріщин, важливо вчасно звернутись в сервісний центр «Ай-яй-яй», оскільки повторне падіння смартфона з вже пошкодженим склом, в більшості випадків, спричинить серйозні пошкодження всього пристрою. Також, через тріщини може потрапити волога та пил у пристрій, що теж може призвести до більш серйозних проблем. В таких випадках, єдиний вихід – це повна заміна екрану Huawei P40 51095EHY. Замовляючи цю послугу в сервісному центрі «Ай-яй-яй», Ви можете бути впевнені в якості наданого ремонту. Більше того, якщо Ви вирішили відремонтувати телефон у нас, Ви отримаєте безкоштовну діагностику, яка допоможе виявити слабкі сторони Вашого пристрою та запобігти зносу деталей. Ремонт Huawei P30: замена стекла экрана Киев Украина фото

Чому варто замовити ремонт Huawei P40 51095EHY в сервісному центрі «Ай-яй-яй»?

Сервісний центр «Ай-яй-яй» має ряд переваг, і ось деякі з них:
  • На більшість послуг надається гарантія;
  • Перед початком ремонту проводиться ретельна безкоштовна діагностика;
  • Ціни та умови на сайті завжди актуальні;
  • Кожен наш клієнт може залишити відгук про роботу;
  • Ви можете замовити заміну скла, або інший ремонт Huawei P40 51095EHY з використанням власних запчастин.
  • Пропонуємо кур’єрську доставку по Києву;
  • Клієнти з інших міст України, можуть замовити ремонт Huawei P40 51095EHY в нашій майстерні скориставшись послугами Нової пошти.
При виникненні будь-яких питань, стосовно ремонту гаджету, Ви можете звернутись до нашого консультанта в чаті!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту