Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei P50 Pro SD888 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
2399 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
5499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
949 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei P50 Pro SD888 в професійній майстерні, яка збереже Ваші кошти та час.

Заміна скла Huawei P50 Pro SD888 можлива, коли сенсор екрану працює нормально, екран відображає зображення і реагує на дотик по всій поверхні. Процес заміни розбитого скла вимагає досвіду та відповідного обладнання. Відокремлення битого скла від дисплея, його очищення та приклеювання нового скла можливе завдяки використанню вакуумної камери, сепаратора та OCA клею, а також навикам майстра. Ця процедура має ряд переваг:
 • економія коштів (вартість заміни розбитого скла в 2-4 рази нижче заміни всього екрану);
 • оригінальна матриця смартфону залишається під новим склом;
 • заміна скла займає всього декілька годин. 

Коли може знадобитись повна заміна екрану Huawei P50 Pro SD888?

Ми часто чуємо подібні запитання від наших клієнтів. Тому, як відповідальний і чесний сервіс, ми повідомимо, якщо Вам потрібна буде заміна екрану Huawei P50 Pro SD888, після проведення детальної діагностики Вашого гаджета. Найпопулярніші причини, які вказують на необхідність замінити екран:
 • збій в роботі сенсора, тобто смартфон не реагує на дотик пальців;
 • на екрані немає повної картинки, наприклад, можуть з’являтися смуги;
 • плями на екрані чорного або синього кольорів;
 • не працює підсвічування (чорний екран при включеному пристрої).
В сервісному центрі «Ай-яй-яй» завжди є в наявності екрани для всіх моделей смартфонів. Також, майстри можуть встановити деталі, які надав власник гаджету. ремонт Huawei P50 Pro замена стекла и экрана

Ремонт Huawei P50 Pro SD888 та консультація фахівця.

Ремонт Huawei P50 Pro SD888 проводиться в кожному відділенні мережі сервісного центру «Ай-яй-яй», тому Ви можете скористатись нашими послугами, де б Ви не проживали! Навіть якщо Ви не в Києві, Ви можете відправити смартфон на ремонт Новою поштою. Хоча спеціалізацією сервісного центру «Ай-яй-яй» є заміна скла та екрану, але ми також виконуємо інші ремонти гаджета будь-якої складності:
 • Заміна динаміків та мікрофону;
 • Заміна акумулятору;
 • Заміна задньої кришки;
 • Заміна камери;
 • Заміна кнопки живлення;
 • Перепрошивка пристрою;
 • Усунення проблем з програмним забезпеченням.
Якщо у Вас виникнуть питання щодо ремонту Huawei P50 Pro SD888, ми з радістю відповімо на них за телефоном, який вказаний у розділі «Контакти». Ви також можете отримати консультацію на сайті в онлайн-чаті, електронній пошті або в месенджерах viber та telegram. Ми працюємо щодня і завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту