Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Y6p 51095KYP з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
849 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Y6p 51095KYP швидко та якісно в професійному сервісному центрі «Ай-яй-яй».

Заміна скла Huawei Y6p 51095KYP – це процедура, яку повинен виконувати тільки кваліфікований спеціаліст з великим досвідом. Не рекомендуємо намагатись замінити скло самостійно, оскільки можна лише погіршити ситуацію. Майстри в сервісному центрі «Ай-яй-яй» швидко та якісно замінюють скло Huawei Y6p 51095KYP окремо від екрану, зберігаючи оригінальність матриці. Якщо після падіння, на передній панелі з’явилися тріщини та відколи, але при цьому робота екрану не змінилась, зверніться в сервісний центр «Ай-яй-яй» для заміни скла Huawei Y6p 51095KYP. Ми маємо власний склад запчастин, де завжди є матеріали та комплектуючі, необхідні для швидкого ремонту.  

В яких випадках потрібна заміна екрану Huawei Y6p 51095KYP?

Зазвичай, потреба в заміні екрану Huawei Y6p 51095KYP виникає у таких випадках:
 • Коли є проблеми в роботі підсвічування (пропадає та зникає, або зовсім відсутнє);
 • Сенсор відповідає на торкання із затримкою, або не відповідає зовсім;
 • Наявність плям і смуг по всьому екрану;
 • Видно потіки та биті пікселі.
Заміна екрану Huawei Y6p 51095KYP – це послуга, на якій спеціалізується сервісний центр «Ай-яй-яй». Майстрам потрібно лише кілька годин і набір спеціальних інструментів щоб якісно виконати цю процедуру. Після завершення оновлюючих робіт, Ви отримаєте гарантію на роботу та встановлені деталі. ремонт huawei y6p: замена стекла, экрана 

Скільки коштує ремонт Huawei Y6p 51095KYP в нашій майстерні?

На нашому сайті представлений повний перелік послуг з ремонту Huawei Y6p 51095KYP з цінами та термінами виконання. Ви також можете уточнити потрібну Вам інформацію по телефону або завітавши особисто в одне з відділень сервісного центру «Ай-яй-яй». Наші філіали розташовані практично в кожному районі Києва, тому нас легко знайти. Виконуємо ремонт Huawei Y6p 51095KYP по всій Україні, завдяки співпраці з Новою Поштою. Чому нам довіряють ремонт Huawei Y6p 51095KYP?
 • Проводимо повну безкоштовну діагностику;
 • Надаємо гарантію на роботу та деталі;
 • Видаємо телефон на заміну;
 • Можливість використовувати Ваші або наші запчастини для ремонту;
 • Можемо надати Вам телефон на заміну, доки Ваш на ремонті;
 • Завжди актуальні ціни на сайті;
 • Пропонуємо послуги кур’єра по Києву, що може значно зберегти Ваш час.
Якщо у Вас виникли питання, сміливо пишіть в онлайн-чат на сайті, ми завжди на зв’язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту