Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Y9A FRL-L22 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1399 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
1849 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Y9A FRL-L22 як спосіб оновлення зовнішнього виду пристрою.

Заміна скла Huawei Y9A FRL-L22 найчастіше, необхідна після невдалого падіння пристрою на тверду поверхню. Немає потреби замінювати весь екран, якщо сенсор працює, і картинка відображається на дисплеї без проблем. Пошкоджене скло можна замінити, якщо екран працює як раніше, незважаючи на тріщини. На дисплеї, після падіння, можуть з’явитись жовті плями, але, якщо плями синього кольору, це вказує на пошкодження всього дисплею. У цьому випадку, допоможе відновити роботу пристрою, тільки повна заміна екрану. Ми один з небагатьох сервісних центрів, що пропонує заміну скла окремо від екрану, із збереженням оригінальної матриці. Слід зазначити, що вартість заміни скла в рази менша ніж повна заміна екранного модуля, а виконується, зазвичай, за один день.  

Якісна заміна екрану  Huawei Y9A FRL-L22 в сервісному центрі «Ай-яй-яй».

Чому варто звернутись саме в сервісний центр «Ай-яй-яй»? Заміна екрану в сервісному центрі «Ай-яй-яй» займе всього кілька годин. Адже в нашій майстерні працюють досвідчені спеціалісти, які виконують таку роботу щодня. Ми надаємо гарантію. В сервісному центрі «Ай-яй-яй» довіряють якості обслуговування, тому що гарантійний талон видається на виконані роботи, та встановлені деталі незалежно від того, яку послугу Вам надали, заміна екрану Huawei Y9A FRL-L22, чи акумулятора. Встановлюємо якісні запчастини. Усі необхідні матеріали та комплектуючі завжди є в наявності на нашому складі. ремонт huawei y9a замена стекла замена экрана

Швидкий ремонт Huawei Y9A FRL-L22 в професійній майстерні.

В усі відділення сервісного центру «Ай-яй-яй» наймають досвідчених спеціалістів для виконання ремонтних робіт будь-якої складності. Вони зможуть провести ремонт Huawei Y9A FRL-L22  навіть після найсильніших пошкоджень. Вартість буде залежати від того, яка деталь була пошкоджена, і яку частину потрібно замінити або відремонтувати. Для ремонту ми використовуємо тільки якісні деталі. Але, також, ми можемо виконати ремонт Huawei Y9A FRL-L22 використовуючи Ваші деталі. Більшість послуг ми виконуємо в присутності клієнта. Однак точні терміни та вартість визначаються індивідуально під час безкоштовної діагностики. Щоб замовити ремонт Huawei Y9A FRL-L22 в сервісному центрі «Ай-яй-яй», напишіть нашому консультанту в онлайн-чат. Вам допоможуть записатись у  найзручніше для Вас відділення, та дадуть відповіді на всі Ваші запитання.
Оценить

Детальніше

Приховати