Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Y6 Pro TIT-U02 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
799 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1399 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Ремонт Huawei Y6 Pro для жителів Києва та інших регіонів України

  Ремонт Huawei Y6 Pro здійснюється майстрами Сервісного центру "Ай-яй-Яй" в разі звернення клієнта в будь-який з наших філій в місті Києві. Всі наші представництва мають зручне розташування поблизу головних транспортних розв'язок, що дозволить вам без праці і досить швидко дістатися до нас. Після візуального огляду, наш фахівець проведе діагностичне обстеження смартфона. Вже через 40 хвилин ви будете володіти необхідною інформацією щодо причин поломки, тривалості ремонтних робіт, а також їх вартості.   Якщо ви не маєте можливості приїхати в нашу майстерню особисто, тоді скористайтеся послугами кур'єрської служби, за допомогою якої Ви можете відправити свій несправний девайс в сервісний центр «Ай-яй-яй».   Для отримання додаткових відомостей щодо послуги ремонт Хуавей У6 про, ви можете зв'язатися за вказаними на сайті компанії телефонними номерами з нашим менеджером. Крім цього, ми надаємо консультацію через Вайбер або Скайп, плюс комунікація можлива за допомогою електронної пошти, а також послуги «Зворотний дзвінок».  

Заміна екрану Huawei Y6 Pro з наданням гарантійного обслуговування

  Заміна екрану Huawei Y6 Pro виконується в сервісному центрі " ай-яй-Яй» протягом декількох годин, після чого Вам повертається відновлений девайс і надається гарантійний талон. Якщо гаджет виходить з ладу в період дії гарантії, наші майстри проведуть ремонтні роботи безкоштовно.   До того ж, ви можете оформити гарантію в електронному форматі. Для цього вам необхідно зайти на наш сайт протягом 48 годин з моменту завершення ремонту, і ознайомитися з інформацією, представленою в розділі «гарантія». Введіть адресу своєї електронної пошти, відомості про девайсі і характер ремонтних робіт, після чого активуйте гарантію.   Ремонт Huawei Y6 Pro замена стекла экрана киев украина фото  

Заміна скла Хуавей У6 Про за найкращою ціною

  Заміна скла Хуавей У6 про повинна проводитися в умовах спеціалізованої майстерні з використанням відповідного обладнання. У мобільній майстерні " Ай-яй-Яй» працюють виключно дипломовані інженери, які мають великий досвід роботи з відновлення функціональності смартфонів. Сучасні технології, професійні засоби технічної підтримки, так само як і високий рівень кваліфікації наших майстрів, дозволяють розраховувати виключно на позитивний результат за адекватною вартістю.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту