Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei P9 Plus VIE-L09 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei P9 Plus VIE-L09 при тріщинах та відколах на екрані.

Заміна скла  Huawei P9 Plus VIE-L09 – це ремонт, який не тільки оновить смартфон, але й заощадить Ваші гроші. Замінити скло на Huawei P9 Plus VIE-L09 потрібно, якщо екран все ще працює належним чином, але на ньому є тріщини або відколи. Скло необхідно замінити, щоб всередину пристрою не потрапила волога і пил, що може істотно вплинути на його подальшу роботу. Також, не намагайтесь провести цей ремонт самостійно, адже Ви ризикуєте лише погіршити проблему. При розбитому склі, зверніться до професіоналів в сервісному центрі «Ай-яй-яй». В усіх відділеннях нашого сервісу є все необхідне обладнання та інструменти, щоб швидко та якісно замінити скло на Вашому пристрої.  

Заміна екрану Huawei P9 Plus VIE-L09 в найкоротші терміни.

Пристрій не працює належним чином, а екран в тріщинах? Або на екрані є вертикальні смуги та чорні плями, зверніться до сервісного центру Ай-яй-яй». Фахівці проведуть безкоштовну діагностику пристрою, на підставі якої буде відомо, чи потрібна заміна екрану Huawei P9 Plus VIE-L09, і виконають її за Вашим запитом. Ремонт буде проведено в найкоротші терміни, після чого, Ви отримаєте гарантію на надані послуги та встановлені елементи. Ремонт Huawei P9 Plus: замена стекла экрана киев украина фото

Скільки буде коштувати ремонт Huawei P9 Plus VIE-L09?

Ми пропонуємо нашим клієнтам вигідні умови ремонту в Києві, та за його межами. Ціни на ремонт Huawei P9 Plus VIE-L09 можна знайти на сайті сервісу. В більшості випадків, відновлення смартфону не займає багато часу. Нашим пріоритетом є якісне та швидке обслуговування. Висока швидкість надання послуг обумовлена ​​поєднанням наступних факторів:
 • В сервісному центрі «Ай-яй-яй» працює лише кваліфікований та досвідчений персонал;
 • Використовуємо професійне обладнання та інструменти;
 • Встановлюємо високоякісні запчастини;
 • Постійна наявність необхідної кількості деталей на власному складі.
Також, до переваг сервісного  центру «Ай-яй-яй» можна віднести наступне:
 • Ми працюємо з 2012 року, тому можемо виконати ремонт Huawei P9 Plus VIE-L09 будь-якої складності;
 • На сайті Ви можете знайти щирі відгуки наших клієнтів;
 • Пропонуємо послуги кур’єра по місту;
 • Проводимо ремонт портативної техніки з будь-яких міст України, користуючись послугами Нової пошти;
 • Ремонтуємо новинки, адже постійно розвиваємось.
Ви можете отримати консультацію, зателефонувавши нашому оператору або залишивши заявку на сайті. Також, якщо у Вас виникли питання, пишіть в наш онлайн-чат, ми завжди на зв’язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту